اخبار

رئیس کمیته امداد بوکان خبر داد

رشد 70 درصدی ساخت مسکن در بوکان

درویشی, مسکن, کمیته امداد بوکان
ساخت مسکن شهری و روستایی برای مددجویان بوکان در شش ماهه نخست امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته 70 درصد رشد داشته است.
رئیس کمیته امداد بوکان برنامه های اجرا شده در نیمه نخست امسال را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قادر درویشی، رئیس کمیته امداد بوکان گفت: ساخت مسکن شهری و روستایی برای مددجویان بوکان در شش ماهه نخست امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته 70 درصد رشد داشته است.
وی تصریح کرد: در شش ماه نخست سال گذشته، 10 مسکن شهری و روستایی برای مددجویان بوکان ساخته شده که این تعداد در نیمه نخست سال جاری با رشد 70 درصدی، به 17 مسکن شهری و روستایی رسیده است.
وی ادامه داد: برای ساخت 17 مسکن شهری و روستایی بوکان در نیمه نخست سال جاری 550 میلیون تومان اعتبار هزینه شده که این رقم نسبت به میزان اعتبار برای ساخت مسکن در شش ماه نخست سال گذشته 40 درصد رشد داشته است.
رئیس کمیته امداد بوکان افزود: همچنین در راستای ساخت 9 واحد مسکونی، بیش از 80 میلیون تومان توسط خیران این شهرستان اهدا شده است.
وی با اشاره به میزان اشتغال زایی صورت گرفته در نیمسال اول، خاطرنشان کرد: کمیته امداد بوکان برای 97 مددجوی این شهرستان در نیمه نخست سال جاری با تسهیلات بالغ بر 950 میلیون تومان اشتغال زایی کرده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 19 درصد رشد داشته است.
درویشی با بیان مشارکت موثر مردم خیر بوکان در پرداخت صدقه، خاطرنشان کرد: مردم خیر و نیکوکار بوکان در نیمسال نخست سال جاری 110 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند.
وی با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان بوکان، اظهار کرد: در نیمه نخست سال جاری15 درصد از مددجویان این شهرستان برابر با یک هزار و 428 مددجو خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کرده اند.
رئیس کمیته امداد بوکان با یادآوری اهداف و برنامه های این نهاد در نیمسال دوم امسال، بیان کرد: توسعه مراکز نیکوکاری و فعالسازی شبکه های مردمی، تامین یکصد واحد مسکونی برای مددجویان، پرداخت ودیعه اجاره به نیازمندان تحت حمایت، تحقق تعهدات تمام مددجویان پشت نوبت در خدمات وام، خرید جهزیه برای نوعروسان و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی برای 253 نفر در شش ماهه دوم از اهم برنامه ها و اهداف کمیته امداد بوکان برای نیمه دوم امسال است.
انتهای پیام/
۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸
تعداد بازدید : ۱۹۳
کد خبر : ۷۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید