اخبار

رییس کمیته امداد شوط خبر داد

رشد 135 درصدی مساعدت حامیان ایتام و فرزندان محسنین در شوط

رشد 135 درصدی مساعدت حامیان ایتام و فرزندان محسنین در شوط
میزان مساعدت‌های حامیان ایتان و فرزندان محسنین در شهرستان شوط در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 135 درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، محرم آقاپور، رییس کمیته امداد شهرستان شوط گفت: میزان مساعدت‌های حامیان ایتان و فرزندان محسنین در شهرستان شوط در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 135 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۱۴ میلیارد  و ۳۰۰ میلیون ریال در راستای کمک به ایتام و محسنین توسط حامیان مساعدت شده است.

رییس کمیته امداد شهرستان شوط بیان کرد: به همّت حامیان متوسط سرانه دریافتی نقدی و غیر نقدی ایتام و فرزندان محسنین در شهرستان شوط درمیانگین استانی قرار گرفته است.

وی افزود: هم اکنون متوسط سرانه دریافتی  ایتان و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان شوط چهار میلیون و ۶۰۰ هزار ریال است.

آقاپور اظهار کرد:  هم اکنون ۲ هزار و ۱۲۱ نفر حامی نیکوکار، حمایت ۴۴۰ نفر از ایتام و فرزندان محسنین را بر عهده دارند.

وی یادآور شد: از این تعداد ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان شوط، ۱۷۷ نفر یتیم  و ۲۶۳ نفر را فرزندان محسنین شامل می‌شوند.

وی با قدردانی از حامیان ایتام در شهرستان شوط، با بیان کرد: مردم شریف می‌توانند با مراجعه اداره کمیته امداد شوط، در حمایت از ایتام و فرزندان محسنین این شهرستان مساعدت کنند.

انتهای پیام

۱۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۳۳
تعداد بازدید : ۳۰
کد خبر : ۵,۳۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید