اخبار

عملیات اجرایی ۲۹۸ واحد مسکن مددجویی در چالدران آغاز شد

عملیات اجرایی ۲۹۸ واحد مسکن مددجویی در چالدران آغاز شد
عملیات اجرایی ۲۹۸ واحد مسکن مددجویان تحت حمایت فاقد مسکن در شهرستان چالدران آغاز شده که در مدت ۲ سال به اتمام خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌‌غربی گفت: عملیات اجرایی ۲۹۸ واحد مسکن مددجویان تحت حمایت فاقد مسکن در شهرستان چالدران آغاز شده که در مدت ۲ سال به اتمام خواهد رسید.

وی ادامه داد:  این مساکن  در بخش تامین مسکن برای هر مددجوی فاقد مسکن تحت حمایت کمیته امداد شهرستان چالدران احداث می شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربای با بیان اینکه برای ساخت این مساکن علاوه بر کمیته امداد، بنیاد مستعضفان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مشارکت خواهند داشت، افزود: اعتبار تخصیص یافته برای ساخت این تعداد واحد مسکونی بیش از یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال است.

وی خاطرنشان کرد: این تعداد واحد مسکن مقاوم مددجویی در مدت ۲ سال احداث و تحویل مددجویان فاقد مسکن این شهرستان خواهد شد.

سهندی تصریح کرد: در جهت اشتغال مددجویان تحت حمایت و اقشار آسیب پذیر شهرستان چالدران، بیش از  120 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره اختصاص داده شده است، که به متقاضیان ایجاد طرح‌های اشتغال پایدار پرداخت خواهد شد.

وی یادآور شد: هم اکنون سه هزار خانوار با جمعیتی معادل هفت هزار و ۸۳۴ نفر در چالدران تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۰
تعداد بازدید : ۳۴
کد خبر : ۵,۳۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید