اخبار

اهدای ۲۵۰ کیلوگرم انگور در قالب طرح «شجره طیبه» در سلماس

اهدای ۲۵۰ کیلوگرم انگور در قالب طرح «شجره طیبه» در سلماس
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) سلماس گفت: در قالب طرح «شجره طیبه» ۲۵۰ کیلوگرم انگور به نیازمندان تحت پوشش این کمیته در سلماس اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، مهدی خضرلو، رییس کمیته امداد سلماس گفت: در قالب طرح «شجره طیبه» ۲۵۰ کیلوگرم انگور به نیازمندان تحت پوشش این کمیته در سلماس اهدا شد.
وی ادامه داد: این میزان انگور اهدا شده بیش از 50 میلیون ریال ارزش داشته. و برای این منظور ابتدا با رضایت باغداران درختان اهدایی پلاک‌کوبی می‌شود و سپس به هنگام رسیدن محصول، بار این درختان برداشت و در میان مردم توزیع می‌شود.
رئیس کمیته امداد سلماس ادامه داد: در سال گذشته باغداران علاوه بر اهدای میوه‌های مختلف ۶۰ تن سیب در این شهرستان اهدا کردند. امسال نیز یک خیر ۲۵۰ کیلوگرم انگور در قالب طرح «شجره طیبه» به نیازمندان اهدا کرد که با احتساب کیلویی ۲۰ هزار تومان ارزش آنها حدودا برابر با پنج میلیون تومان می‌شود.
وی با دعوت از باغداران در راستای مشارکت در این طرح، عنوان کرد: باغداران با مشارکت در این طرح، علاوه بر خیر دنیوی، از ثواب اخروی بهره‌مند شوند.
خضرلو در پایان بیان کرد: امسال چندین درخت گردو و سیب نیز در سلماس پلاک‌کوبی شده که به هنگام برداشت محصول در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

انتهای پیام

۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۰۸
تعداد بازدید : ۴۳
کد خبر : ۵,۲۱۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید