اخبار

رییس کمیته امداد منطقه 3 ارومیه خبر داد

حمایت 5927 حامی از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد منطقه 3 ارومیه

حمایت 5927 حامی از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد منطقه 3 ارومیه
5 هزار و 927 حامی خیراندیش از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد ارومیه حمایت مستمر دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، نوروزعلی راستگو، رییس کمیته امداد منطقه 3 ارومیه گفت: 5 هزار و 927 حامی خیراندیش از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد ارومیه حمایت مستمر دارند.

وی ادامه داد: این تعداد حامی از 534 یتیم و 335 فرزند محسنین کمیته امداد منطقه 3 حمایت می‌کنند.

رییس کمیته امداد منطقه 3 ارومیه خاطرنشان کرد: در 3 ماهه امسال، به 10 نفر از مددجویان این منطقه با ارائه 550 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه، اشتغال پایدار ایجاد شده است.

وی یادآور شد: در 3 ماهه امسال، 116 خانوار جدیدا تحت حمایت کمیته امداد منطقه 3 قرار گرفته واز خدمات متعدد حمایتی این نهاد بهره‌مند شده‌اند.

راستگو بیان کرد: مردم خیر منطقه 3 ارومیه در 3 ماهه امسال نزدیک به 71 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌‌اند که این رقم در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 141 درصد افزایش یافته است.

وی عنوان کرد: مردم خیر منطقه 3 ارومیه در سه ماهه امسال 115 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 140 درصد رشد داشته است.

رییس کمیته امداد منطقه 3 ارومیه گفت: با توجه به برنامه عملیاتی در سال جدید که توجه ویژه در زمینه تامین مسکن و اشتغال مددجویان را می طلبد ، کمیته امداد این شهرستان در نظر دارد با جذب حداکثری خیرین و راهبران شغلی  میزان هم افزایی و مشارکت خیرین را به حداکثر برساند تا مشکلات مسکن و زمینه اشتغال و معیشت مددجویان به حد نصاب قابل قبولی دست یابد.

انتهای پیام

۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۲
تعداد بازدید : ۷۲
کد خبر : ۴,۹۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید