اخبار

رییس کمیته امداد سلماس:

خیران سلماسی ۵۰ عدد تبلت به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کردند

خیران سلماسی ۵۰ عدد تبلت به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کردند
۵۰ عدد تبلت به ارزش نزدیک به 200 میلیون تومان با کمک خیران و حامیان، خریداری و در راستای استفاده آموزشی به دانش آموزان نیازمند سلماس اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، مهدی خضرلو، رییس کمیته امداد سلماس گفت: ۵۰ عدد تبلت به ارزش نزدیک به 200 میلیون تومان با کمک خیران و حامیان، خریداری و در راستای  استفاده آموزشی به دانش آموزان نیازمند سلماس اهدا شد.

وی ادامه داد:  این نهاد در سال تحصیلی جاری ۲۸۹ تبلت به ارزش بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال  با مشارکت خیّران بین دانش آموزان بی بضاعت و فاقد امکانات سلماسی توزیع کرده است.

رییس کمیته امداد سلماس اظهار کرد: این تعداد تبلت در راستای ایجاد همدلی و استمرار فرآیند یادگیری، به همت کمیته امداد و با مشارکت خیران نیک اندیش تهیه و در اختیار مدیران مدارس جهت تحویل به دانش آموزان نیازمند قرار گرفت.

وی با بیان اینکه توجه و رسیدگی به مسائل فرهنگی و تحصیلی مددجویان تحت حمایت از جمله رویکردهای مهم این نهاد است، بیان کرد: هم‌اکنون ۵۴۲ دانش‌آموز و ۱۰۵ دانشجو از خدمات حمایتی و فرهنگی کمیته امداد در شهرستان سلماس  استفاده می‌کنند.

خضرلو اظهار کرد: رفع موانع تحصیلی، فراهم کردن زمینه ادامه تحصیل و ارائه خدمات فرهنگی با هدف رشد و ارتقای وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان مددجو از دغدغه‌های کمیته امداد سلماس بوده و این نهاد تاکنون در راستای مرتفع سازی این نیازها گام های موثری برداشته است.

وی تاکید کرد: در تلاش هستیم در ماه‌های آینده‌ نیز با تعاملات مستمر با خیران و همچنین مکاتبات لازم، زمینه تهیه و توزیع تبلت های بیشتری فراهم سازیم.

انتهای پیام

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۳۳
تعداد بازدید : ۵۷
کد خبر : ۴,۸۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید