اخبار

رییس کمیته امداد شوط:

90 دستگاه تبلت به دانش آموزان محروم در شوط اهدا شد

90 دستگاه تبلت به دانش آموزان محروم در شوط اهدا شد
90 دستگاه تبلت به منظور تسریع در یادگیری و آموزش دروس، در میان دانش‌آموزان تحت حمایت شهرستان شوط توزیع شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، محرم آقاپور، رییس کمیته امداد شوط گفت: 90 دستگاه تبلت به منظور تسریع در یادگیری و آموزش دروس، در میان دانش‌آموزان تحت حمایت شهرستان شوط توزیع شد.

وی ادامه داد: این تعداد تبلت با مساعدت مددجویان تحت حمایت شوط تهیه شده و کمیته امداد در تلاش است با استفاده از ظرفیت‌های خیران، دغدغه‌های آموزشی دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت را مرتفع سازد.

رییس کمیته امداد شوط اظهار کرد: برای تهیه و توزیع این تعداد تبلیت در میان دانش‌آموزان شوط، نزدیک به 4 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: هم‌اکنون نیازسنجی‌های لازم در حوزه آموزش و پرورش در شهرستان شوط صورت گرفته و در تلاش هستیم در سال جاری، با افزایش تعامل با خیران، بخش اعظمی از نیازهای آموزشی دانش‌آموزان و دانشجویان این شهرستان را مرتفع سازیم.

آقاپور با تشکر از همراهی خیران این شهرستان، بیان کرد: بدون تردید نیاز اصلی کمیته امداد شوط، مساعدت و همراهی خیران بوده و نیکوکاران خیر اندیش این شهرستان می‌توانند با مراجعه به واحد‌های مختلف کمیته امداد شوط، در حوزه‌های مختلف خدمات رسانی به نیازمندان، با این نهاد همکاری داشته باشند.

انتهای پیام

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۶۲
کد خبر : ۴,۷۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید