اخبار

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی خبر داد

افزایش 9 درصدی اعتبارات مددجویی آذربایجان غربی در سال جاری

افزایش 9 درصدی اعتبارات مددجویی آذربایجان غربی در سال جاری
اعتبارات مددجویی آذربایجان غربی با افزایش 9 درصدی نسبت به سال گذشته، به 385 میلیارد تومان رسیده است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی به تشریح برنامه های سال جاری این نهاد پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی در جمع امدادگران سلماس اظهار کرد: اعتبارات مددجویی آذربایجان غربی با افزایش 9 درصدی نسبت به سال گذشته، به 385 میلیارد تومان رسیده است.

وی ادامه داد: اعتبارات سال گذشته کمیته امداد آذربایجان غربی 354 میلیارد تومان بود که امسال با افزایش 9 درصدی همراه بوده است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی با اشاره به اعتبارات سال 96، تصریح کرد: خوشبختانه در سال گذشته 100 درصد اعتبارات مصوب توسط دولت محقق شده است.

وی با اشاره به کسب رتبه دوم سامانه رصد اشتغال از سوی این نهاد، گفت:  تعداد 5 هزار و 470 نفر مددجوی استان با ارائه 116 میلیاردتومان تسهیلات، مجری طرح های خودکفایی بودند که امسال تعداد مجریان این طرحها، به هشت هزار 361 نفر با تسهیلات 188 میلیارد تومان  رسیده است.

سهندی یادآور شد: همچنین تعداد 2 هزار و 900 خانوار مجری طرح های اشتغال از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس به منظور ارزیابی میزان موفقیت طرح های خودکفایی در آذربایجان غربی به صورت آزمایشی انتخاب شده اند.

وی با تشریح برنامه های فرهنگی کمیته امداد آذربایجان غربی، تاکید کرد: تاکنون برنامه های تحولی حوزه فرهنگی با جدیت عملیاتی شده و در سال جاری بیش از 4 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای برنامه های این حوزه پیش بینی شده است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی با بیان لزوم افزایش اخلاص در عمل امددادگران، عنوان کرد: بدون تردید رفتار با صداقت امدادگران کمیته امداد، و تلاش در راستای کسب رضایت پروردگار متعال، از مهم ترین اصول اجرایی این نهاد است.

وی با اشاره به لزوم اهتمام بیشتر امدادگران در زمینه محرومیت زدایی، خاطرنشان کرد: امروزه اهتمام بیشتر مددجویان برای محرومیت زدایی و کاهش آسیب های اجتماعی از مهم ترین نیاز های این نهاد است.

لازم به ذکر است دیدار با فرماندار و فرمانده سپاه سلماس، دیدار و گفت و گو با خیر طلایی ایتام، دلجویی و بررسی مشکلات خانواده های تحت حمایت و همچنین بازدید از پروسه اجرای طرح های خودکفایی این شهرستان از اهم برنامه های سفر مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی به سلماس است.

انتهای پیام/

۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷
تعداد بازدید : ۱۷۶
کد خبر : ۴۵۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید