اخبار

رییس کمیته امداد منطقه 2 ارومیه خبر داد

ایجاد 219 فرصت شغلی در کمیته امداد منطقه 2 ارومیه

ایجاد 219 فرصت شغلی در کمیته امداد منطقه 2 ارومیه
در سال جاری بیش از ۲19 طرح اشتغال‌زایی و محرومیت زدایی در منطقه 2 ارومیه بهره برداری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، ایرج بیگ زاده رئیس کمیته امداد منطقه 2 ارومیه گفت: در سال جاری بیش از ۲19 طرح اشتغال‌زایی و محرومیت زدایی در منطقه 2 ارومیه بهره برداری شده است.

وی ادامه داد: برای بهره‌برداری از طرح های مذکور در منطقه 2 ارومیه،  ۸۳ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال تسهیلات از سوی کمیته امداد پرداخت شده است.

رییس کمیته امداد منطقه 2 ارومیه خاطرنشان کرد: از این تعداد، 166 طرح  در زمینه خدمات شهری و روستایی، 33 طرح در حوزه قالیبافی، 15 طرح در زمینه دامپروری، 3 طرح کشاورزی و 2 طرح در حوزه زمبورداری اجرا شده است. بوده

ویبا اظهار اینکه توانمند سازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و خروج آنها از گردونه حمایتی از سیاست های این نهاد است؛ بیان کرد: با اجرای طرح‌های فوق، برای ۲۱۹ نفر بصورت مستقیم و برای ۹۵ نفر بصورت غیر مستقیم زمینه اشتغال فراهم شد.

بیگ زاده  خاطرنشان کرد: در یازده ماهه سال جاری، برای ۵۶ نفر با تخصیص بیش از ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار، کاریابی انجام شده است.

رییس کمیته امداد منطقه 2 ارومیه با اشاره به ارائه آموزش های فنی و مهارت آموزی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ، گفت: از ابتدای سال جاری،  برای ۳۵۷ نفر از مددجویان تحت حمایت منطقه 2 ارومیه با ارائه بیش از ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار، آموزش‌های مهارت فنی و حرفه ای ارائه شده است.‌

انتهای پیام

۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۰۳
تعداد بازدید : ۹۴
کد خبر : ۴,۴۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید