اخبار

رییس کمیته امداد ماکو خبر داد

فراهم شدن ۳۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان ماکو

فراهم شدن ۳۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان ماکو
در 10 ماهه نخست سال جاری، 300 فرصت شغلی پایدار برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ماکو ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، محمد محمدنژاد، رییس کمیته امداد ماکو گفت: در 10 ماهه نخست سال جاری، 300 فرصت شغلی پایدار برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ماکو ایجاد شده است.

وی ادامه داد: به منظور ایجاد این تعداد فرصت شغلی در 10 ماهه امسال، بیش از 8 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال پرداخت شده است.

رییس کمیته امداد ماکو تصریح کرد: در نظر داریم با جذب اعتبارات لازم و افزایش تعامل با خیران، تا پایان سال جاری، فرصت‌های مناسب برای اشتغال پایدار مددجویی و زمینه لازم را برای توانمندسازی و خروج مددجویان از گردونه حمایتی را فراهم سازیم.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد ماکو برای اجرای طرح های اشتغال خود اقدام به برگزاری جلسات و دوره‌های متعدد آموزشی کرده و همچنین در راستای اجرای صحیح این طرح‌ها، نظارت مستمر دارد.

محمدنژاد بیان کرد: کمیته امداد ماکو در اجرای طرح‌های خودکفایی و اشتغال زایی اهتمام ویژه‌ای داشته و همواره یکی از شهرستان‌های پیشروی استان در این زمینه بوده است.

وی با اشاره بر اینکه با حمایت کمیته امداد ماکو، 2 طرح تولید برق با پنلهای خورشیدی در 2 روستای این شهرستان اجرا شد، افزود: برای اجرای این طرح، تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریالی بانکی اهدا و به همت خانواده های تحت پوشش این نهاد اجرا شده است.

انتهای پیام

۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۷۹
کد خبر : ۴,۴۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید