اخبار

رییس کمیته امداد تکاب خبر داد

پرداخت 3 میلیارد و 650 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در تکاب

پرداخت 3 میلیارد و 650 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در تکاب
در 9 ماهه سال جاری بیش از 3 میلیارد و 650 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی در تکاب پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، یوسف صدیقی، رییس کمیته امداد تکاب گفت: در 9 ماهه سال جاری بیش از 3 میلیارد و 650 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی در تکاب پرداخت شده است.

وی ادامه داد: این میزان تسهیلات اشتغال‌زایی قرض‌الحسنه برای اجرای 159 طرح اشتغال پایدار مددجویی در تکاب پرداخت شده است.

رییس کمیته امداد تکاب اظهار کرد: میزان اشتغال‌زایی پایدار مددجویی  9 ماهه این شهرستان در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 28 درصد افزایش داشته است.

وی بیان کرد: در سال جاری بیش از 342 میلیون تومان در راستای ساخت 8 مسکن مقاوم مددجویی در تکاب هزینه شده که این مساکن در سال جاری تحویل مددجویان تحت حمایت این شهرستان شده است.

وی عنوان کرد: مردم تکاب در 9 ماهه امسال بیش از یک میلیارد و 515 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 5 درصد رشد داشته است.

صدیقی با اشاره به رشد پرداخت صدقه در تکاب بیان کرد: همچنین در این مدت، مردم خیر و نیکوکار تکاب بیش از 230میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون 1222 حامی خیراندیش، حمایت از 558 نفر از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد تکاب را عهده‌دار هستند.

رییس کمیته امداد تکاب یادآور شد: از ابتدای سال جاری، 107 خانوار جدیدا تحت حمایت کمیته امداد تکاب قرار گرفته اند.

وی افزود: هم‌اکنون 3 هزار و 670 خانوار برابر با 7 هزار و 905 نفر در تکاب تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان بوده و از خدمات متعدد این نهاد بهره‌مند هستند.

صدیقی گفت: افزایش تعداد مراکز نیکوکاری، توانمند سازی مددجویان تبصره 14 و خروج از حمایت، توانمند سازی مددجویانی که توانائی انجام کار را دارند با پرداخت تسهیلات اشتغالزائی، جذب 100 درصدی اعتبارات بانکی، تحقق برنامه عملیاتی اکرام شهرستان و تحقق برنامه عملیاتی  جشن نیکوکاری از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد تکاب تا پایان سال جاری است.

انتهای پیام

۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳
تعداد بازدید : ۸۲
کد خبر : ۴,۳۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید