اخبار

رئیس کمیته امداد سلماس خبر داد

ساخت 46 واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد سلماس

ساخت 46 واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد سلماس
در راستای توانمند سازی مددجویان کمیته امداد در سال جاری،تعداد46 واحد مسکن مقاوم برای مددجویان شهری و روستایی فاقد مسکن سلماس ساخته می شود.

رئیس کمیته امداد سلماس برنامه های ساخت مسکن برای مددجویان توسط این نهاد را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی خضرلو، رئیس کمیته امداد سلماس اظهار کرد: در راستای توانمند سازی مددجویان کمیته امداد در سال جاری، تعداد 46 واحد مسکن مقاوم برای  مددجویان شهری و روستایی فاقد مسکن سلماس ساخته می شود.

وی ادامه داد: در راستای توانمند سازی مددجویان کمیته امداد، 40 واحد مسکن روستایی و 6 واحد مسکن شهری در سلماس ساخته می شود که از این تعداد، تا کنون یک واحد ساخته و تحویل داده شده است.

رئیس کمیته امداد سلماس با اشاره به پرداخت وام اشتغال برای مددجویان، خاطر نشان کرد: در سال جاری تعداد 19 نفر مددجو، مبلغ 418 میلیون تومان وام اشتغال دریافت کرده و همچنین پرداخت وام اشتغال در سال گذشته مبلغ چهار میلیارد و 277 میلیون تومان برای 247 نفر بوده است.

وی افزود: به منظور توانمند سازی مددجویان در سال 97، برای 449 نفر آموزش های بلند مدت و کوتاه مدت، برای 247 نفر پرداخت تسهیلات اشتغال و کاریابی برای 34 نفر مددجوی کمیته امداد سلماس پیش بینی شده است.

خضرلو تصریح کرد: تشکیل کانون های تابستانی برای دختران و پسران و برپایی اردوی درون شهری از جمله برنامه های کمیته امداد سلماس در راستای آموزش و غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان تحت حمایت این نهاد است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون سه هزار و 433 خانوار با جمعیت 6 هزار و 554 نفر در سلماس تحت حمایت کمیته امداد هستند.

انتهای پیام/

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۱
تعداد بازدید : ۲۱۰
کد خبر : ۴۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید