اخبار

رییس کمیته امداد سردشت خبر داد

پرداخت 5 میلیارد و 725 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در سردشت

پرداخت 5 میلیارد و 725 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در سردشت
در 9 ماهه سال جاری، بیش از 5 میلیارد و 725 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در راستای ایجاد شغل پایدار و توانمدسازی مددجویان تحت حمایت سردشت پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری امداد، علی ابراهیمی، رییس کمیته امداد سردشت گفت: در 9 ماهه سال جاری، بیش از 5 میلیارد و 725 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در راستای ایجاد شغل پایدار و توانمدسازی مددجویان تحت حمایت سردشت پرداخت شده است.

وی با اشاره به اهتمام کمیته امداد سردشت در اشتغال‌زایی برای مددجویان، ادامه داد: این میزان تسهیلات در راستای اجرای 130 طرح اشتغال در سردشت پرداخت شده است.

رییس کمیته امداد سردشت بیان کرد: میزان زکات پرداختی مردم خیر سردشت در 9 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 23 درصد رشد داشته است.

وی خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار و خیر سردشت در 9 ماهه امسال، بیش از 4 میلیارد و 225 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.

ابراهیمی تصریح کرد: مردم خیر و نیکوکار سردشت در 9 ماهه سال جاری نزدیک به 53 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است.

وی عنوان کرد: هم اکنون یک‌هزار و 153 حامی نیکوکار از 996 یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد سردشت حمایت مستمر دارند.

رییس کمیته امداد سردشت یادآور شد: در 9 ماهه سال جاری 2 واحد مسکن مقاوم مددجویی با هزینه 55 میلیون تومان در سردشت احداث و تحویل خانوارهای مددجوی تحت حمایت این شهرستان شده است.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری 436 خانوار برابر با 1114 نفر در نازلو جدیدا تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته‌اند.

ابراهیمی گفت: در حال حاضر 4 هزار و 18 خانوار برابر با 9 هزار و 636 نفر تحت حمایت کمیته امداد سردشت بوده و از خدمات متعدد حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.

وی عنوان کرد:  ایجاد مراکز نیکوکاری جدید، حامی یابی برای تمامی ایتام و فرزندان محسنین، اهتمام در اجرای اشتغال پایدار روستایی، جذب خیران مسکن ساز، شناسایی و افزایش تعامل با مودیان زکات و پرداخت تسهیلات اشتغال از اهم اهداف و برنامه‌های کمیته امداد سردشت تا پایان سال جاری است.

انتهای پیام

۱۵ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۴۳
تعداد بازدید : ۸۴
کد خبر : ۴,۲۷۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید