اخبار

رییس کمیته امداد نازلو خبر داد

پرداخت 3 میلیارد و 677 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در نازلو

پرداخت 3 میلیارد و 677 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در نازلو
در 9 ماهه سال جاری، بیش از 3 میلیارد و 677 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در راستای ایجاد شغل پایدار و توانمدسازی مددجویان تحت حمایت نازلو پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری امداد، نوروزعلی راستگو، رییس کمیته امداد نازلو گفت: در 9 ماهه سال جاری، بیش از 3 میلیارد و 677 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در راستای ایجاد شغل پایدار و توانمدسازی مددجویان تحت حمایت نازلو پرداخت شده است.

وی با اشاره به اهتمام کمیته امداد نازلو در اشتغال‌زایی برای مددجویان، ادامه داد: این میزان تسهیلات در راستای اجرای یکصد طرح اشتغال در نازلو پرداخت شده است.

رییس کمیته امداد نازلو بیان کرد: میزان زکات پرداختی مردم خیر نازلو در 9 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 55 درصد رشد داشته است.

وی خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار نازلو در 9 ماهه امسال، نزدیک به یک میلیارد و 73 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.

راستگو  تصریح کرد: مردم خیر و نیکوکار انزل در 9 ماهه سال جاری نزدیک به 90 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش یافته است.

وی عنوان کرد: هم اکنون یک‌هزار و 166 حامی نیکوکار از 376 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد نازلو حمایت مستمر دارند.

رییس کمیته امداد نازلو یادآور شد: در 9 ماهه سال جاری 8 ماحد مسکن مقاوم مددجویی در نازلو احداث و تحویل خانوارهای مددجوی تحت حمایت این شهرستان شده است.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری 185 خانوار برابر با 541 نفر در نازلو جدیدا تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته‌اند.

راستگو گفت: در حال حاضر 2 هزار و 536 خانوار برابر با 5 هزار و 66 نفر تحت حمایت کمیته امداد نازلو بوده و از خدمات متعدد حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.

وی عنوان کرد:  فرام کردن ابزار و تهیه تبلت برای دانش آموزان با توجه به آموزش‌های مجازی در شرایط کرونایی، جمع آوری و کمک برای جشن نیکوکاری، ایجاد اشتغال و شغل پایدار مددجویی، تحقق 2 هزار و 500 مورد حامی یابی و همکاری با آموزش پرورش جهت رفع بیسوادی در میان مددجویان از اهم اهداف و برنامه‌های کمیته امداد نازلو تا پایان سال جاری است.

انتهای پیام

۱۳ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۵۴
تعداد بازدید : ۸۳
کد خبر : ۴,۲۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید