اخبار

رئیس کمیته امداد ماکو:

۳۰۵ فرصت شغلی برای مددجویان ماکو فراهم می شود

۳۰۵ فرصت شغلی برای مددجویان ماکو فراهم می شود
تا پایان امسال ۳۰۵ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ماکو با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان از محل صندوق امداد ولایت، تبصره ۱۶ بانکی و اشتغال پایدار روستایی فراهم می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، محمد محمدنژاد، رییس کمیته امداد ماکو گفت: تا پایان امسال ۳۰۵ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ماکو با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان از محل صندوق امداد  ولایت، تبصره ۱۶ بانکی و اشتغال پایدار روستایی فراهم می‌شود.

وی افزود: در ۹ ماهه سال جاری کمیته امداد شهرستان ماکو، با جذب اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال برای مددجویان، درامر مهم اشتغال زایی در رتبه  اول استانی قرار دارد.

رئیس کمیته امداد ماکو خاطرنشان کرد: میزان اشتغغال‌زایی 9 ماهه این شهرستان در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 70 درصد رشد داشته است.

وی ایجاد اشتغال و توانمندسازی را مهمترین هدف کمیته امداد برشمرد و افزود: کمیته امداد با یاری رسانی به محرومان و مستضعفان، توانسته بستر پایدار و ماندگاری را برای جامعه هدف خود فراهم کند.

محمدنژاد ادامه داد: کمیته امداد ماکو همواره در راستای اشتغال‌زایی، تواتنمندی و خروج مددجویان این شهرستان از گردونه حمایتی اهتمام داشته و در این راستا گام‌های موثری برداشته است.

انتهای پیام

۲۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۸
تعداد بازدید : ۹۵
کد خبر : ۴,۱۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید