اخبار

رییس کمیته امداد پلدشت خبر داد

رشد 27 درصدی پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در پلدشت

رشد 27 درصدی پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در پلدشت
میزان تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده در نیمه نخست امسال به واجدان شرایط پلدشتی، در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 27 درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، بهمن رضایی، رییس کمیته امداد پلدشت گفت: میزان تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده در نیمه نخست امسال به واجدان شرایط پلدشتی، در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 27 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: در 6 ماهه نخست سال جاری 53 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد پلدشت بیش از 220 میلیون تومان تسهیلات اشتغال پایدار دریافت کرده‌اند.

رییس کمیته امداد پلدشت تصریح کرد: در نیمه نخست امسال احداث 29 واحد مسکن مددجویی در این شهرستان با 120 میلیون تومان تسهیلات تکمیل شده و همچنین 70 میلیون تومان نیز در راستای تعمیر مساکن مددجویی در پلدشت کمک بلاعوض شده است.

وی افزود: این میزان در مقایسه با مدت زمان سال گذشته در حوزه ساخت و تکمیل مساکن مسکونی 50 درصد و در حوزه مساعدت‌های بلاعوض 17 درصد رشد داشته است.

رضایی باشاره به رشد 12 درصدی پرداخت صدقه در پلدشت، اظهار کرد: مردم خیر این شهرستان در نیمه نخست امسال بیش از 75 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

وی عنوان کرد: همچنین در 6 ماهه امسال، 610 میلیون تومان زکات پرداختی در پلدشت به ثبت رسیده که این رقم در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش یافته است.

رییس کمیته امداد پلدشت خاطرنشان کرد: هم اکنون یک‌هزار و 230 حامی پلدشتی حمایت مادی و معنوی 101 یتیم و 198 فرزند محسنین این شهرستان را عهده‌دار هستند.

وی بیان کرد: هم‌اکنون 2 هزار و 751 خانوار با جمعیت برابر با 6 هزار و 395 نفر تحت حمایت کمیته امداد پلدشت هستند که این میزان جمعیت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 4 درصد افزایش یافته است.

رضایی تاکید کرد: توانمندسازی مددجویان با پرداخت تسهیبلات اشتغال واهتمام در احداث مساکن مقاوم مددجویی از اهم اهداف و برنامه‌های کمیته امداد پلدشت در نیمه دوم سال جاری است.

انتهای پیام

۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸
تعداد بازدید : ۱۱۰
کد خبر : ۴,۰۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید