اخبار

رییس کمیته امداد ماکو خبر داد

رشد 50 درصدی ساخت مسکن مددجویی در ماکو

رشد 50 درصدی ساخت مسکن مددجویی در ماکو
میزان ساخت مسکن مقاوم مددجویی در ماکو در 6 ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، محمد محمدنژاد، رییس کمیته امداد ماکو گفت: میزان ساخت مسکن مقاوم مددجویی در ماکو در 6 ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در نیمه نخست امسال 19 واحد مسکن مددجویی مقاوم با 900 میلیون تومان هزینه در ماکو احداث و تحویل مددجویان این شهرستان شده است.

رییس کمیته امداد ماکو خاطرنشان کرد: مردم ماکو در نیمه نخست امسال یک میلیارد و 700 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 127 درصد رشد داشته است.

وی تصریح کرد: مردم ماکو در نیمه نخست امسال یک میلیارد و 700 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 127 درصد رشد داشته است.

محمدنژاد بیان کرد: مردم نیکوکار این شهرستان مبلغ 200 میلیون تومان در6 ماهه نخست سال جاری صدقه پرداخت کردند که در مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد 25 درصدی بوده ایم.

وی اظهار کرد: هم اکنون در شهرستان ماکو تعداد 127 فرزند یتیم و 228 فرزند محسنین و جمعا تعداد 355 فرزند  تحت حمایت حوزه اکرام هستند.

رییس کمیته امداد ماکو یادآور شد: همچنین  تعداد یک‌هزار و 129 نفر خیر در ماکو حمایت مادی و معنوی از این فرزندان را عهده‌دار شده‌اند.

وی بیان کرد: در 6 ماهه اول سال جاری برای 62 خانوار با اعتبار سه میلیارد و 100 میلیون تومان اشتغال پایدار ایجاد شده که در مقایسه با 6 ماهه سال گذشته شاهد رشد 72 درصدی هستیم.

محمدنژاد خاطرنشان کرد: از ابتدای سالجاری تعداد   165 خانوار جدید تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ماکو قرار گرفته اند.

وی افزود: هم اکنون تعداد 2 هزار و 570 خانوار با تعداد پنج هزار و 553 نفر در ماکو تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات متعدد حمایتی بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲
تعداد بازدید : ۱۰۵
کد خبر : ۳,۹۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید