اخبار

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان خبرداد

حمایت کمیته امداد از 2570 خانوار ماکویی

حمایت کمیته امداد از 2570 خانوار ماکویی
هم اکنون 2 هزار و 570 خانواده در ماکو تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات متعدد این نهاد بهره‌مند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، محمد محمد نژاد، رییس کمیته امداد ماکو گفت: هم اکنون 2 هزار و 570 خانواده در ماکو تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات متعدد این نهاد بهره‌مند هستند.

وی ادامه داد: این تعداد خانوار تحت حمایت در ماکو معادل پنج هزار و 686 نفر بوده که هشت درصد خانوار و 5 درصد جمعیت این شهرستان را شامل می‌شود.

رییس کمیته امداد ماکو خاطرنشان کرد: بر اساس سیاست جدید کمیته امداد امام خمینی و با هدف کاهش اثرات فشار اقتصادی به قشر ضعیف و طبقات پایین، ۹۵۱ خانوار جدید در قالب طرح تبصره ۱۴، تحت حمایت آن قرار گرفتند که این افراد تنها از خدمات ۲ برابری یارانه و وام‌های اشتغال در سال جاری بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال‌جاری، ۲۸۰ فقره وام کارگشایی به صورت قرض‌الحسنه به مددجویان این نهاد پرداخت شده است افزود: این آمار نسبت به سال گذشته ۱۱۷ درصد رشد داشته است.

محمدنژاد افزود: برای این تعداد وام، یک میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات به صورت قرض‌الحسنه پرداخت شده،بیان کرد:  در مدت مشابه سال گذشته میزان وام کارگشایی پرداخت شده در این شهرستان 645 میلیون تومان بود که به برای راه اندازی و اجرای ۱۲۹ طرح اشتغال پایدار مددجویی پرداخت شده ‌بود.

انتهای پیام

۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶
تعداد بازدید : ۹۲
کد خبر : ۳,۸۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید