اخبار

رییس کمیته امداد شاهین دژ خبر داد

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در شاهین‌دژ

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در شاهین‌دژ
در سه ماهه نخست امسال، به منظور ایجاد اشتغال پایدار و توانمندسازی مددجویان شاهین‌دژ، بیش از یک میلیارد و 70 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، فرهاد حبیبی، رییس کمیته امداد تکاب گفت: در سه ماهه نخست امسال، به منظور ایجاد اشتغال پایدار و توانمندسازی مددجویان شاهین‌دژ، بیش از یک میلیارد و 70 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: میزان تسهیلات اشتغال‌زایی ۳ ماهه پرداخت شده در شاهین‌دژ نسبت به زمان مشابه سال گذشته 130 درصد افزایش داشته است.

رییس کمیته امداد شاهین‌دژ افزود: این میزان تسهیلات اشتغال‌زایی جهت  ایجاد 26 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان هزینه  شده است.

وی عنوان کرد: مردم خیر و نیکوکار شاهین‌دژ در سه ماهه نخست امسال بیش از 57 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

حبیبی با اشاره به افزایش 45 درصدی پرداخت زکات در شاهین‌دژ، بیان کرد: کمیته امداد این شهرستان در سه ماهه نخست امسال بیش از 968 میلیون تومان زکات جمع‌آوری  و برای رفع‌ نیازهای متعدد محرومان هزینه کرده‌ است.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون 382 نفر از ایتام و فرزندان محسنین،  تحت حمایت کمیته امداد شاهین‌دژ بوده و از این نهاد خدمات همه جانبه حمایتی دریافت می‌کنند.

رییس کمیته امداد شاهین‌دژ تاکید کرد: هم‌اکنون یک‌هزار و 363حامی نیکوکار با کمیته امداد این شهرستان همکاری داشته و حمایت از ایتام و فرزندان محسنین شاهین‌دژ را عهده دار هستند.

وی یادآور شد: در سه ماهه نخست امسال  27 خانواده  دیگر،  به خانواده های  تحت حمایت کمیته امداد شاهین دژ افزوده شده  و از خدمات مختلف حمایتی  بهره‌مند گشته‌اند.

حبیبی اظهار کرد: پالایش و غربالگری مددجویان موجود، شناسایی و مشاوره در پرداخت وام‌های اشتغال‌زایی، تکمیل و کیفیت بخشی مراکز نیکوکاری شهرستان و اهتمام در جمع‌آوری هرچه بیشتر صدقات و زکوات مردم،   از اهم اهداف و برنامه‌های کمیته امداد شاهین‌دژ تا پایان سال جاری است.

وی گفت: هم اکنون سه هزار و 913 خانوار برابر با هفت هزار و 941 نفر تحت حمایت کمیته امداد شاهین‌دژ هستند.

رییس کمیته امداد شاهین‌دژ خاطرنشان کرد: تعداد مددجویان تحت حمایت این شهرستان در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته 6 درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام

۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۴
تعداد بازدید : ۱۲۰
کد خبر : ۳,۶۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید