اخبار

رییس کمیته امداد اشنویه خبر داد

پرداخت 391 میلیون تومان زکات در اشنویه

پرداخت 391 میلیون تومان زکات در اشنویه
مردم خیر و نیکوکار اشنویه درسه ماهه نخست سال جاری، بیش از 391 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، مهدی سامان چیانه، رییس کمیته امداد اشنویه گفت: مردم خیر و نیکوکار اشنویه  در سه ماهه نخست سال جاری، بیش از 391 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.

وی با اشاره به افزایش پرداخت صدقه در اشنویه، عنوان کرد: همچنین مردم خیر و نیکوکار این شهرستان در سه ماهه نخست امسال نزدیک به 22 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

رییس کمیته امداد اشنویه تصریح کرد: در سه ماهه نخست امسال یک‌هزار و 670 بسته معیشتی در قالب رزمایش ایران همدل در میان مددجویان تحت حمایت و سایر نیازمندان اشنویه توزیع شده است.

وی اظهار کرد: در سه ماهه نخست امسال 1 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی برای 35 نفر از مددجویان اشنویه پرداخت شده است.

سامان چیانه ادامه داد: همچنین در سه ماهه نخست امسال، نزدیک به 110 میلیون تومان در راستای ارائه آموزش‌های اشتغال برای 180 مددجوی اشنویه‌ای هزینه شده است.

وی با دعوت از خیران برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اشنویه، تاکید کرد: هم اکنون 344 نفر از ایتام و فرزندان محسنین، تحت حمایت کمیته امداد اشنویه بوده که 370 حامی نیک‌اندیش از این تعداد حمایت های مستمر به عمل می آورند.

رییس کمیته امداد اشنویه عنوان کرد: هم اکنون سه هزار و 25 خانوار برابر با هفت هزار 307 نفر تحت حمایت کمیته امداد اشنویه بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

وی افزود: 17 درصد  خانوارها و 10 درصد جمعیت مقیم  اشنویه زیر چتر حمایتی کمیته امداد آذربایجان‌غربی هستند.

سامان چیانه خاطرنشان کرد: ایجاد 2 مرکز نیکوکاری، اهتمام در پرداخت تسهیلات اشتغال و اجرای آموزش‌های فرهنگی و قرآنی در فضای مجازی از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد اشنویه تا پایان امسال است.

انتهای پیام

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۷
تعداد بازدید : ۱۰۸
کد خبر : ۳,۶۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید