اخبار

رییس کمیته امداد نقده خبر داد

توزیع بیش از 5 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در نقده

توزیع بیش از 5 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در نقده
کمیته امداد نقده در طول ماه مبارک رمضان، بیش از 6 هزار و 500 پرس غذای گرم در میان نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت این نهاد توزیع کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، حبیب مجدی، رییس کمیته امداد نقده گفت: کمیته امداد نقده در طول ماه مبارک رمضان، بیش از 6 هزار و 500 پرس غذای گرم در میان نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت این نهاد توزیع کرده است.

وی ادامه داد: در ایام ماه مبارک رمضان، هر روز بیش از ۱۵۰ پرس غذای گرم افطاری بین خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد نقده توزیع شده است.

رییس کمیته امداد نقده همچنین به توزیع چهار هزار بسته غذایی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در بین خانوارهای تحت حمایت این نهاد اشاره کرد و گفت: این بسته ها در سه مرحله بین خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد نقده توزیع شده است که در این راستا نزدیک به 800 میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: بسته های غذایی توزیع شده در میان مددجویان کمیته امداد نقده شامل برنج، روغن، مرغ، گوشت قرمز، ماکارونی، سویا و رب می‌شود.

مجدی بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا نیز بیش از یکهزار بسته بهداشتی شامل مواد ضدعفونی کننده، دستکش و ماسک میان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد نقده توزیع شده است.

وی  تصریح کرد: هم‌اکنون نزدیک به چهار هزار و 500 خانوار با جمعیت 9 هزار و 500 نفر تحت حمایت کمیته امداد شهرستان نقده بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷
تعداد بازدید : ۱۵۷
کد خبر : ۳,۴۷۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید