اخبار

رئیس کمیته امداد ماکو خبرداد

حمایت یک میلیارد تومانی کمیته امداد از ایتام و فرزندان محسنین در ماکو

حمایت یک میلیارد تومانی کمیته امداد از ایتام و فرزندان محسنین در ماکو
در سال جاری کمیته امداد ماکو جهت حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این شهرستان، بیش از یک میلیارد تومان به آنها پرداخت کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدنژاد، رییس کمیته امداد ماکو گفت: در سال جاری کمیته امداد ماکو جهت حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این شهرستان، بیش از یک میلیارد تومان به آنها پرداخت کرده است.

وی ادامه داد: کمیته امداد ماکو در راستای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اهتمام ویژه‌ای داشته و در این راستا گام‌های موثری برداشته است.

رییس کمیته امداد ماکو با اشاره به تعداد ایتام و فرزندان محسنین در این شهرستان، خاطرنشان کرد: هم اکنون یک‌هزار و 500 حامی نیکوکار، حمایت از ۳۸۰ نفر از ایتام و فرزندان محسنین در ماکو را بر عهده دارند.

وی با تقدیر از خیران نیک اندیش ماکو که همواره در کنار امدادگران این شهرستان هستند، عنوان کرد: از این تعداد ،۱۶۰ نفر ایتام و ۲۲ نفر فرزندان محسنین هستند.

محمدنژاد  با دعوت از خیران و نیکوکاران ماکویی  برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین، تصریح کرد: درسال جاری ۸۵۰ نفر به جمع حامیان شهرستان ماکو پیوسته‌اند.

وی تاکید کرد: حمایت از ایتام و فرزندان محسنین علاوه بر اجر دنیوی، به یقین پاداش اخروی نیز به همراه داشته و خیران و نیکوکاران با پرداخت ماهانه حداقل 10 هزار تومان، در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند

انتهای پیام

۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۴۲
تعداد بازدید : ۲۰۴
کد خبر : ۳,۲۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید