اخبار

رییس کمیته امداد اشنویه خبر داد

واگذاری 28 واحد مسکن مددجویی مقاوم در اشنویه

واگذاری 28 واحد مسکن مددجویی مقاوم در اشنویه
به همت کمیته امداد شهرستان اشنویه، 28 واحد مسکن مددجویی مقاوم افتتاح و به مددجویان تحت حمایت این شهرستان وواگذار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سامان چیانه، رییس کمیته امداد اشنویه گفت: به همت کمیته امداد شهرستان اشنویه، 28 واحد مسکن مددجویی مقاوم افتتاح و به مددجویان تحت حمایت این شهرستان وواگذار شد.

وی ادامه داد: : این تعداد واحد مسکونی مددجویی در اشنویه با اعتباری بیش از 2 میلیارد تومان احداث و در اختیار مددجویان قرار گرفته ‌است.

رییس کمیته امداد اشنویه افزود: هم‌اکنون ۱۶ واحد مسکن مددجویی دیگر نیز در حال ساخت بوده که هشت واحد مسکن با همکاری سپاه شهدا با 400 میلیون تومان هزینه در مناطق شهری و روستایی و هشت واحد دیگر نیز توسط کمیته امداد با یکصد و 90 میلیون تومان هزینه احداث می‌شود که پنج واحد در روستاها و سه واحد در شهر قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال بیش از ۱۸ میلیارد و 622 میلیون تومان در قالب پرداخت کمک معیشت مددجویان، احداث و خرید مساکن مددجویی، بهسازی و مقاوم‌سازی منازل، هدیه ازدواج، پرداخت تسهیلات اشتغال، پرداخت هزینه‌های تحصیلی، مساعدت به سالمندان، پرداخت اجاره مسکن، دریافت زکات و هزینه آن به مشمولان، طرح اکرام و ایتام در این شهرستان هزینه شده‌است.

چیانه عنوان کرد: همچنین  31 میلیارد و 500 میلیون تومان در اشنویه برای 86 طرح اشتغال‌زایی همچون طرح تولیدی، عمرانی، خدماتی هزینه شده که برای ۸۱ نفر از مددجویان این شهرستان اشتغال پایدار ایجاد کرده است.

انتهای پیام

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶
تعداد بازدید : ۲۱۷
کد خبر : ۳,۱۵۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید