اخبار

۶۹ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در تکاب به بهره‌برداری رسید

۶۹ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در تکاب به بهره‌برداری رسید
در ایام مبارک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند اسلامی، ۶۹ واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی تکاب به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان واگذار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یوسف صدیقی، رییس کمیته امداد تکاب گفت:  در ایام مبارک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند اسلامی، ۶۹ واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی تکاب به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان واگذار شد.

وی ادامه داد: برای احداث  و واگذاری این تعداد مسکن مددجویی مقاوم، بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون تومان محل اعتبارات کمیته امداد و سپاه پاسداران هزینه شد.

رییس کمیته امداد تکاب با اشاره به اینکه ۱۵ باب از این مساکن در مناطق شهری و بقیه در روستاهای تکاب قرار دارد، بیان کرد: در سال جاری ۲۲۴ واحد مسکونی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان با هزینه 450 میلیون تومانی، تعمیر و بازسازی شده‌است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین امسال چهار میلیارد  و 400 میلیون تومان تسهیلات جهت ایجاد اشتغال برای ۱۸۰ نفر از مددجویان این نهاد پرداخت شده‌است.

صدیقی اظهار کرد: این تعداد از مددجویان در این شهرستان با استفاده از تسهیلات ارزان ‌قیمت و راه‌اندازی کسب‌وکار به خودکفایی در تامین هزینه‌های زندگی رسیده‌اند.

وی بیان کرد: کارگاه‌های تولید درب و پنجره و صنایع چوب، مراکز قالی‌بافی، دامداری و تولید محصولات خانگی، کارگاه تولید عرقیات گیاهی، صنایع وابسته به بخش کشاورزی و خیاطی از مهمترین مشاغل ایجاد شده توسط مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تکاب با استفاده از تسهیلات اشتغال‌زایی هستند.

انتهای پیام

 
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۱
تعداد بازدید : ۱۶۹
کد خبر : ۳,۱۵۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید