اخبار

رییس کمیته امداد سردشت خبر داد

مشارکت سردشتی ها در پرداخت زکات 25 درصد رشد داشته است

مشارکت سردشتی ها در پرداخت زکات 25 درصد رشد داشته است
در ۹ ماهه سال جاری بیش از 3 میلیارد و 456 میلیون تومان زکات در سردشت به ثبت رسیده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ابراهیمی، رییس کمیته امداد سردشت گفت: در ۹ ماهه سال جاری بیش از 3 میلیارد و 456 میلیون تومان زکات در سردشت به ثبت رسیده است.

وی ادامه داد: میزان زکات پرداختی مردم سردشت در 9 ماهه سال امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته، با رشد 25 درصدی همراه بوده است.

رییس کمیته امداد سردشت تصریح کرد: این نهاد در 9 ماهه امسال نزدیک به 4 میلیارد تومان برای 63 طرح اشتغال‌زایی تسهیلات پرداخت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در ۹ ماهه امسال 19 واحد مسکن مددجویی شهری و روستایی با اعتباری نزدیک به 310 میلیون تومان در سردشت احداث و تحویل مددجویان فاقد مسکن شده است.

ابراهیمی با اشاره به مشارکت مردم نیکوکار سزدشت در پرداخت صدقه، خاطرنشان کرد: مردم خیر این شهرستان در ۹ ماهه امسال بیش از 52 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 140 درصد رشد داشته است.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، 427 نفر در قالب 305 خانوار زیر چتر حمایتی کمیته امداد سردشت قرار گرفته‌اند.

رییس کمیته امداد سردشت اظهار کرد: هم اکنون سه هزار و 648 خانوار با جمعیتی معادل هشت هزار و 650 نفر در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۳۳
تعداد بازدید : ۱۶۰
کد خبر : ۲,۹۳۰

نظرات بینندگان

شورش احمدپوری
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ Germany
1
0
0

سلام با توجه به اضهارات خودتان امار خیرات وزکات خوب بوده ولی نمیدونم چرا وعدهایت به نیازمندان درست انجام نمیشه دو سال تمام ما رو اوردی بردی وعده دادی که برای ازادی پدرم که تحت حمایت کمیته بودیم یه مقدار از دیه رو کمک کنید به خاطر قول وعده شما دارو ندارمون رو حراج کردیم زمین که الان قیمتش صدملیون میباشد رو بیست ملیون دادیم مدارک و صند هست ثابت شده به هر حال زندگیمون رو به حراج گذاشتی اخرش چی دست ما دادی اینکه گفتی شما شامل نمیشید هم ابرومون بردید هم هستیمون

شورش احمدپوری
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ Germany
0
0
0

طوری شده که نمیتونیم از کسی هم کمک بخواهیم چون همه، از خیر خواها گرفته تا اقوام و فامیل فکر میکنن که شما کمک کردید وعده و قولتون رو انجام دادید دیگه بخدا نمیدونیم چیکار کنیم دستمون به جای بند نیست حداقل اگه به وعده و قولتونم نمیتونید عمل کنید کاری کنید یه وام بتونیم بگیریم قرار بود بیست درصدش رو شما بدید حالا که رو قولتون نتونیستید بمونید کمک کنید وام بگیریم ما با هزار بدبختی و به حراج گذاشتن مال و زندگیمون هشتاد درصد جور کردیم حداقل کمک کنید وام بگیریم.ممنون


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید