اخبار

رییس کمیته امداد چالدران:

رشد 90 درصدی اشتغال‌زایی در چالدران

رشد 90 درصدی اشتغال‌زایی در چالدران
میزان اشتغال‌زایی 9 ماهه کمیته امداد چالدران نسبت به زمان مشابه سال گذشته 90 درصد افزایش داشته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،  التفات رضایی، رییس کمیته امداد چالدران گفت: میزان اشتغال‌زایی 9 ماهه کمیته امداد این شهرستان نسبت به زمان مشابه سال گذشته 90 درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: برای 155 مددجوی چالدرانی در 9 ماهه امسال با پنج میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات، اشتغال پایدار ایجاد شده است.

رییس کمیته امداد چالدران خاطرنشان کرد: در 9 ماهه امسال 34 واحد مسکن مددجویی شهری و روستایی با اعتباری نزدیک به یک میلیارد و 265 میلیون تومان در این شهرستان احداث و تحویل مددجویان فاقد مسکن شده است.

وی افزود: میزان مساکن مددجویی احداث شده چالدران در 9 ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته با رشد 40 درصدی همراه بوده است.

رضایی با اشاره به مشارکت مردم نیکوکار چالدران در پرداخت صدقه، خاطرنشان کرد: مردم خیر این شهرستان در 9 ماهه امسال بیش از 86 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

وی با تاکید بر اهتمام مردم چالدران در پرداخت زکوات خود، بیان کرد: در 9 ماهه سال جاری بیش از 453 میلیون تومان زکات در این شهرستان به ثبت رسیده است.

رییس کمیته امداد چالدران عنوان کرد: در 9 ماهه امسال 982 مددجو در این شهرستان با 200 میلیون تومان اعتبار از خدمات بهداشتی و درمانی بهره‌مند شده‌اند.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، 833 نفردر قالب 382 خانوار زیر چتر حمایتی کمیته امداد چالدران قرار گرفته‌اند.

رضایی اظهار کرد: هم اکنون 2 هزار و 867 خانوار با جمعیتی معادل هفت هزار و 393 نفر در چالدران تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند

انتهای پیام

۸ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۱۷۵
کد خبر : ۲,۸۸۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید