اخبار

رییس کمیته امداد بوکان:

مدیریت ۱۸۰۰ صندوق صدقه در بوکان به مراکز نیکوکاری واگذار شد

مدیریت ۱۸۰۰ صندوق صدقه در بوکان به مراکز نیکوکاری واگذار شد
مدیریت یک‌هزار و ۸۰۰ صندوق صدقه در بوکان به چهار مرکز نیکوکاری این شهرستان واگذار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قادر درویشی، رییس کمیته امداد بوکان گفت: مدیریت یک‌هزار و ۸۰۰ صندوق صدقه در این شهرستان به چهار مرکز نیکوکاری واگذار شد.

وی ادامه داد: طرح واگذاری صندوق‌های صدقه به مراکز نیکوکاری در این شهرستان با شعار «از مردم برای مردم» اجرا می شود.

رییس کمیته امداد بوکان خاطرنشان کرد: این صندوق‌ها در اختیار مراکز نیکوکاری از جمله مرکز نیکوکاری پیوند مدارس، پیوند مساجد، مرکز خیران بوکان و مرکز خیریه باب‌الریان واگذار شده است.

وی با بیان اینکه صدقه‌های جمع‌آوری شده در این صندوق‌ها توسط مراکز نیکوکاری بین نیازمندان توزیع خواهد شد، اظهار کرد:نذورات پرداخت شده مردم از سوی مددکاران و معتمدان افتخاری، در راستای رفاه مددجویان همان محله هزینه می‌شود.

درویشی هدف از راه‌اندازی مراکز نیکوکاری را ترویج سنت‌های حسنه، اعتمادسازی در میان جامعه و واگذاری خدمات و جمع‌آوری کمک‌ها به خود مردم عنوان کرد و افزود: با واگذاری صندوق‌های صدقه به مراکز نیکوکاری فرآیند جمع‌آوری، ثبت و توزیع این وجوه از سوی مراکز نیکوکاری انجام می‌شود.

وی  بیان کرد:  مردم نیکوکار بوکان از ابتدای امسال نزدیک به 120 میلیون تومان  در راستای کمک به نیازمندان از طریق صنادیق صدقات مشارکت کرده‌اند.

رییس کمیته امداد بوکان عنوان کرد:  پنج هزار و ۵۵۶ خانوار با جمعیت ۱۱ هزار و ۷۵۳ نفر تحت حمایت کمیته امداد بوکان بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۱۹۹
کد خبر : ۲,۸۱۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید