اخبار

رییس کمیته امداد شاهین‌دژ:

37 طرح مددجویی در شاهین‌دژ تسهیلات مشاغل خانگی دریافت کردند

37 طرح مددجویی در شاهین‌دژ تسهیلات مشاغل خانگی دریافت کردند
به همت کمیته امداد شاهین‌دژ، مددجویان تحت حمایت این شهرستان برای اجرای 37 طرح اشتغال، بیش از 700 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی دریافت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرهاد حبیبی رییس کمیته امداد شاهین‌دژ گفت: به همت کمیته امداد این شهرستان، مددجویان تحت حمایت  شاهین‌دژ برای اجرای 37 طرح اشتغال، بیش از 700 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی دریافت کردند.
وی ادامه داد: بیشتر مشاغلی که مجریان آن موفق به دریافت این تسهیلات شدند در حوزه‌های دامداری، کشاورزی و مشاغل خانگی اقدام به ایجاد اشتغال کرده‌اند.
رییس کمیته امداد شاهین‌دژ با بیان اینکه پرداخت تسهیلات بانکی در ایجاد اشتغال برای مددجویان نقش بسیار مهمی دارد، افزود: مددجویان تحت حمایت این نهاد می‌توانند با بهره گرفتن از این تسهیلات، در بخش‌های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و مشاغل خدماتی اشتغال ایجاد کنند.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر تسهیلات مذکور، در این مدت ۱۳۷ فقره وام کارگشایی نیز به میزان 500 میلیون تومان به متقاضیان تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.
حبیبی  تاکید کرد: بدون تردید کمیته امداد به منظور اشتغال‌زایی و توانمندسازی مددجویان اهتمام ویژه‌ای داشته و تاکنون در این راستا گام‌های موثری برداشته است.
وی بیان کرد:  همچنین در سال جاری ۳۵۱ مددجوی دیگر جهت دریافت 400 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه کارگشایی و اشتغال به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.
رییس کمیته امداد شاهین‌دژ یادآور شد: هم‌اکنون هفت هزار و ۸۴۲ نفر در قالب سه هزار و ۶۵۵ خانوار در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام
۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲
تعداد بازدید : ۱۵۱
کد خبر : ۲,۶۸۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید