اخبار

رییس کمیته امداد شاهین‌دژ خبر داد

پرداخت تسهیلات یک میلیارد و 200 میلیون تومانی به مددجویان شاهین‌دژ

پرداخت تسهیلات یک میلیارد و 200 میلیون تومانی به مددجویان شاهین‌دژ
در سال جاری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شاهین‌دژ بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات بانکی دریافت کرده‌اند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرهاد حبیبی، رییس کمیته امداد شاهین‌دژ گفت: در سال جاری مددجویان تحت حمایت  کمیته امداد این شهرستان بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات بانکی دریافت کرده‌اند.

 

وی ادامه داد: این تسهیلات بانکی شامل ۳۷ فقره وام اشتغال به میزان 700 میلیون تومان  و ۱۳۷ فقره وام کارگشایی به میزان 500 میلیون تومان بوده که به متقاضیان تحت حمایت کمیته امداد شاهین‌‌دژ پرداخت شده است.

رییس کمیته امداد شاهین‌دژ با اشاره به نقش این تسهیلات بانکی در ایجاد اشتغال برای مددجویان بیان کرد: مددجویان تحت پوشش کمیته امداد می‌توانند با بهره گرفتن از این تسهیلات در بخش‌های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و خدماتی برای خود اشتغال ایجاد کنند.

وی خاطرنشان کرد: امسال همچنین ۳۵۱ مددجوی دیگر جهت دریافت  400 میلیون تومان وام قرض الحسنه کارگشایی و اشتغال به بانک‌های عامل معرفی شدند.

حبیبی در رابطه با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مددجویان بیان کرد: امسال  پنج هزار مددجوی شاهین‌دژی با  372 میلیون تومان هزینه از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرده‌اند.

وی با اشاره به کمک‌های مردم خیّر و نیکوکار شاهین‌دژ به نیازمندان، اظهار کرد: امسال مردم نیکوکار این شهرستان سه میلیارد و 830 میلیون تومان از طریق صندوق کمک‌های نقدی صدقات،  طرح اکرام، جشن عاطفه‌ها و عید قربان  به همنوعان نیازمند خود مساعدت کرده اند.

رییس کمیته امداد شاهین‌دژ عنوان کرد: هفت هزار و ۸۴۲ نفر در قالب سه هزار و ۶۵۵ خانوار در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

 

 
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۵۲
تعداد بازدید : ۱۷۳
کد خبر : ۲,۶۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید