اخبار

رییس کمیته امداد نازلو مطرح کرد:

پرداخت سه میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در نازلو

پرداخت سه میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در نازلو
از ابتدای سال جاری بیش از سه میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه برای مددجویان متقاضی طرح‌های اشتغال در نازلو پرداخت شده است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نوروزعلی راستگو، رییس کمیته امداد نازلو گفت: از ابتدای سال جاری بیش از سه میلیارد تومان تسهیلات قرض السنه برای مددجویان متقاضی طرح‌های اشتغال در این شهر پرداخت شده است.

وی ادامه داد: این میزان تسهیلات اشتغال به 80 طرح خودکفایی در نازلو پرداخت شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 100 درصد افزایش یافته است.

رییس کمیته امداد نازلو خاطرنشان کرد: همچنین میزان تسهیلات ارائه شده در حوزه اشتغال طی سال جاری نسبت به زمان مشابه گذشته 200 درصد رشد داشته داشته است.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری 3 مسکن روستایی با اعتباری نزدیک به 40 میلیون تومان در نازلو احداث و تحویل مددجویان فاقد مسکن شده است.

راستگو با تاکید بر اهتمام مردم نازلو در پرداخت زکات، عنوان کرد: مردم خیر و نیکوکار این شهردر سال جاری بیش از 210 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین از ابتدای سال جاری مردم نوعدوست نازلو بیش از 60 میلیون تومان با عنوان پرداخت صدقه مشارکت کرده‌اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 125 درصد رشد داشته است.

رییس کمیته امداد نازلو تصریح کرد: هم اکنون 2 هزار و 486 خانوار با جمعیت پنج هزار و 203 نفر در این شهر تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۰۸
تعداد بازدید : ۱۵۳
کد خبر : ۲,۶۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید