اخبار

رییس کمیته امداد چالدران خبر داد

حمایت کمیته امداد چالدران از 2 هزار و 819 خانوار نیازمند

حمایت کمیته امداد چالدران از 2 هزار و 819 خانوار نیازمند
کمیته امداد چالدران از 2 هزار و 819 خانوار برابر با هفت هزار 174 نفر نیازمند در این شهرستان حمایت می‌کند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، التفات رضایی، رییس کمیته امداد چالدران گفت: این نهاد از 2 هزار و 819 خانوار برابر با هفت هزار 174 نفر نیازمند حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین در 6 ماهه نخست سال جاری 257 خانوار برابر با 518 نفر نیازمند واجدالشرایط در چالدران جدیدا تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته‌اند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

رییس کمیته امداد چالدران خاطرنشان کرد: در نیمه نخست سال جاری 39 نفر در این شهرستان با تسهیلات یک میلیارد و 105 میلیون تومان از طرح‌های اشتغال‌زایی بهره‌مند شده‌اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 15 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اهتمام کمیته امداد چالدران در ساخت مسکن مددجویی، تصریح کرد: در نیمه نخست سال جاری 29 مسکن مددجویی شهری و روستایی با 630 میلیون تومان هزینه برای مددجویان فاقد مسکن در این شهرستان ساخته شده است.

رضایی بیان کرد:  نیمسال نخست امسال مردم مومن و نیکوکار چالدران در پرداخت فریضه الهی زکات بیش از 544 میلیون تومان مشارکت کردند.

وی خاطرنشان کرد: در نیمسال نخست امسال 9 نفر از مددجویان چالدران با 4 میلیون تومان هزینه از خدمات بهداشتی و درمانی بهره‌مند شده‌اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 50 درصد رشد داشته است.

رییس کمیته امداد چالدران با اشاره به اهداف و برنامه‌های نیمسال دوم امسال، اظهار کرد: فراهم کردن زمینه‌های اشتغال و همچنین تلاش در راستای توانمندسازی مددجویان از مهم‌ترین دغدغه‌های کمیته امداد چالدران در نیمه دوم امسال جاری است.

انتهای پیام

 

 

۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۸
تعداد بازدید : ۱۶۴
کد خبر : ۲,۵۵۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید