اخبار

پرداخت یک میلیارد و 250 میلیون تومان زکات توسط روستائیان شاهین دژ

پرداخت  یک میلیارد و 250 میلیون تومان زکات توسط روستائیان شاهین دژ
روستای صورین به عنوان آخرین روستا به کاروان روستاهای زکات دهنده پیوست وبدین ترتیب اهالی 135 مین روستای شاهین دژ نیز موفق به پرداخت زکات مال شده اند .

رئیس کمیته امداد شاهین دژ مسائل مربوط به زکات این شهرستان را تشریح کرد .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، فرهادحبیبی ، رئیس کمیته امداد شهرستان شاهین دژ در جلسه ستاد زکات که با حضور قائم مقام کمیته امداد استان آذربایجان غربی ، امام جمعه و جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه مردم شاهین دژ علاقه مند به پرداخت زکات هستند گفت  : باتمهیدات وبرنامه ریزی ستاد زکات ، میزان زکات این شهرستان از آغاز سال جاری تاکنون به بیش از یک میلیارد و 250 میلیون تومان رسیده است که  80 درصد این مبلغ برای رفع مشکلات فقرا و مابقی جهت تکمیل و تعمیر پروژه های عمرانی در مناطق محروم روستائی هزینه شده است .

حبیبی فعالیتهای مبلغین زکات ، بویژه همکاری و همگامی ائمه جمعه شاهین دژ و کشاورز را در نهادینه شدن فریضه زکات دراین منطقه حائز اهمیت دانست و افزود :  شهرستان شاهین دژ برای پرداخت زکات ظرفیت بالایی دارد.

رئیس کمیته امداد شاهین دژ در ادامه گفت : روستای صورین به عنوان آخرین روستا به کاروان روستاهای زکات دهنده پیوست و بدین ترتیب اهالی 135 مین روستای شاهین دژ نیز موفق به پرداخت زکات مال شده اند .

در این جلسه روسای ادارات راهداری و تعاون روستائی شهرستان شاهین دژ بخاطر همکاری شایسته با ستاد زکات مورد تقدیر قرار گرفتند . بدنبال این نشست ، مراسمی تحت عنوان مراسم شکرگزاری ازسوی ستاد زکات شاهین دژ در روستای صورین برگزار و از زکات دهنده برتر این شهرستان بخاطر پرداخت 11 تن گندم تجلیل بعمل آمد .//انتهای پیام

۲۰ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹
تعداد بازدید : ۵۸۶
کد خبر : ۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید