اخبار

رییس کمیته امداد مهاباد خبر داد

مساعدت 10 میلیارد و 500 میلون تومانی مهابادی ها به نیازمندان

مساعدت 10 میلیارد و 500 میلون تومانی مهابادی ها به نیازمندان
مردم خیر مهاباد از ابتدای سال جاری در مجموع بیش از 10 میلیارد و 500 میلیون تومان به نیازمندان و افراد بی‌بضاعت کمک کرده‌اند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خضری، رییس کمیته امداد مهاباد گفت: مردم خیر این شهرستان از ابتدای سال جاری  در مجموع بیش از 10 میلیارد و 500 میلیون تومان به نیازمندان و افراد بی‌بضاعت کمک کرده‌اند.

وی ادامه داد: این کمک‌های مردمی برای نیازمندان و افراد بی‌بضاعت در قالب زکات ، صدقات، نذورات عید قربان، جشن عاطفه‌ها  و سایر طرح های مشارکتی جمع‌آوری و بین نیازمندان، ایتام و خانواده‌های بی‌سرپرست توزیع شده است.

رییس کمیته امداد مهاباد با اشاره به اهتمام مردم این شهرستان در پرداخت زکات، عنوان کرد: همچنین امسال بیش از پنج میلیارد و 100 میلیون  تومان زکات در مهاباد جمع‌آوری شده است.

وی خاطرنشان کرد: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها بیش از 300 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی در این شهرستان جمع‌آوری و قبل از بازگشایی مدارس در بین دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.

خضری افزود: آمار میزان مشارکت مردم خیر  و نوعدوست مهابادی در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها ظرف چند روز آتی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون پنج هزار و ۲۴۰ خانوار با جمعیتی معادل با ۱۲ هزار نفر زیر چتر حمایتی کمیته امداد مهاباد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶
تعداد بازدید : ۱۷۳
کد خبر : ۲,۴۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید