اخبار

رییس کمیته امداد اشنویه:

احداث ۱۰ واحد مسکن مددجویی در اشنویه آغاز شد

احداث ۱۰ واحد مسکن مددجویی در اشنویه آغاز شد

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی سامان چیانه، رییس کمیته امداد اشنویه گفت: عملیات احداث ۱۰ واحد مسکن مددجویی در این شهر با اعتبار 250  میلیون تومان آغاز شد.

وی ادامه داد: پنج واحد از این مساکن با اعتبار 150 میلیون تومان در مناطق شهری و پنج واحد مسکن دیگر نیز با یکصد میلیون تومان اعتبار در روستاهای حسن نوران، گوروش‌آباد، گرد کاشان و نالوس این شهرستان احداث می‌شود.

رییس کمیته امداد اشنویه افزود: علاوه بر این تعداد، هشت واحد مسکونی روستایی نیز پیش‌بینی شده است که با همکاری سپاه با 400 میلیون تومان اعتبار در روستاهای محروم این شهرستان احداث خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امسال به مناسبت هفته دولت ۲۷ واحد مسکن مددجویی که با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با  790 میلیون تومان  اعتبار احداث و تحویل مددجویان فاقد مسکن شد.

سامان چیانه افزود:همچنین در سال جاری به منظور نوسازی و استحکام مساکن مددجویی اشنویه، ۳۰ مورد تعمیرات مسکن با هزینه 90 میلیون  تومان برای مددجویان این نهاد انجام شده‌ است.

وی عنوان کرد: هم اکنون 2 هزار و ۴۵۱ خانوار اشنویه‌ای با ۶ هزار و ۴۰۰ نفر هم‌اکنون زیر چتر حمایتی کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰
تعداد بازدید : ۱۷۰
کد خبر : ۲,۳۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید