اخبار

رییس کمیته امداد ماکو خبر داد

کمک 460 میلیون تومانی خیران ماکو به ایتام و فرزندان محسنین

کمک 460 میلیون تومانی خیران ماکو به ایتام و فرزندان محسنین
خیّران و نیکوکاران ماکویی در پنج ماهه نخست امسال بیش از 460 میلیون تومان برای کمک به ایتام و فرزندان محسنین مساعدت کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدنژاد، رییس کمیته امداد ماکو گفت: خیّران و نیکوکاران این شهرستان در پنج ماهه نخست امسال بیش از 460 میلیون تومان برای کمک به ایتام و فرزندان محسنین مساعدت کردند.

وی خاطرنشان کرد: میزان کمک پنج ماهه 978 خیر ماکویی به ایتام و نیکوکاران نسبت به زمان مشابه سال گذشته 32 درصد رشد داشته است.

رییس کمیته امداد ماکو یادآور شد: میزان مشارکت مردم خیر و نیکوکار ماکو در کمک رسانی به ایتام و فرزندان محسنین مدت مشابه سال گذشته 240 میلیون تومان  بوده است.

وی عنوان کرد:  در حال حاضر ۱۹۳ یتیم و ۳۶۵ فرزند خانواده بی‌بضاعت در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد هستند.

محمدنژاد بیان کرد: رفع مشکلات ایتام در زمینه تامین مخارج، ازدواج، اشتغال، تحصیل و درمان از جمله مواردی است که توسط حامیان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: افراد خیّر می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از ایتام، یتیم موردنظر خود را نیز برای کمک‌های مالی مستمر انتخاب کنند.

انتهای پیام

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۵۵
تعداد بازدید : ۱۵۸
کد خبر : ۲,۲۸۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید