اخبار

رییس کمیته امداد بوکان خبر داد

توزیع 2700 کیلوگرم گوشت قربانی در بوکان

توزیع 2700 کیلوگرم گوشت قربانی در بوکان
به مناسبت عید قربان، مردم خیر بوکانی در توزیع بیش از 2 هزار و 700 کیلوگرم گوشت قربانی در میان مددجویان و نیازمندان این شهرستان مساعدت کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قادر درویشی، رییس کمیته امداد بوکان گفت: به مناسبت عید قربان، مردم خیر بوکانی در توزیع بیش از 2 هزار و 700 کیلوگرم گوشت قربانی در میان مددجویان و نیازمندان این شهرستان مساعدت کردند.

وی ادامه داد: از اولین ساعت عید قربان ۲۱ راس دام بزرگ و کوچک از طرف خیّران، به موسسه خیریه احسانکاران صوفی رحمان، کمیته امداد و مرکز نیکوکاری باب الریان تحویل داده شد.

رییس کمیته امداد بوکان افزود: ذبح، توزین و بسته بندی در قربانگاه احسانکاران واقع در مجتمع فرهنگی کمیته امداد بوکان انجام شد و با همکاری موسسات خیریه بین افراد نیازمند و تحت پوشش این نهاد تقسیم شد.

وی با اشاره به مشارکت چشمگیر خیران بوکانی در توزیع گوشت قربانی، تصریح کرد: وزن کل دام‌های اهدایی از سوی خیّران، ۲ هزار و ۷۳۹ کیلوگرم به ارزش ۲۱۹ میلیون تومان بود.

درویشی یادآور: 6 هزار و 61 خانوار بوکانی با جمعیت ۱۲ هزار و ۹۷٦ نفر تحت پوشش کمیته امداد هستند که این تعداد حدود ۷ درصد خانوار‌های این شهرستان را شامل می‌شود.

انتهای پیام

۳۰ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۳۵۹
کد خبر : ۲,۲۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید