اخبار

رییس کمیته امداد پلدشت خبر داد

مساعدت 175 میلیون تومانی خیران پلدشتی به ایتام

مساعدت 175 میلیون تومانی خیران پلدشتی به ایتام
به منظور حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در پلدشت، خیران این شهرستان، 175 میلیون تومان در سه ماهه نخست سال‌جاری مساعدت کرده‌اند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهمن رضایی، رییس کمیته امداد پلدشت گفت: به منظور حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در این شهرستان، خیران پلدشتی، 175 میلیون تومان در سه ماهه نخست سال‌جاری مساعدت کرده‌اند.

وی ادامه داد: میزان مساعدت‌های خیرخواهانه مردم پلدشت برای کمک به ایتام و فرزندان محسنین نسبت به زمان مشابه سال گذشته 5 درصد افزایش یافته است.

رییس کمیته امداد پلدشت با اشاره به مشارکت چشمگیر خیران این شهرستان با کمیته امداد، خاطرنشان کرد: : هم‌اکنون، ۹۸۱ نیکوکار خیر اندیش در این شهرستان  در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد، مشارکت و همکاری مستمر دارند.

وی افزود: در حال حاضر ۱۴۳ فرزند یتیم و ۲۰۷ فرزند خانواده بی بضاعت در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

رضایی با اشاره به اهتمام کمیته امداد و خیران در راستای کاهش مشکلات ایتام و فرزندان محسنین، بیان کرد: رفع مشکلات ایتام در زمینه تأمین مخارج، ازدواج، اشتغال، تحصیل و درمان از جمله مواردی است که توسط حامیان انجام می شود.

وی اظهار کرد: در حال حاضر، ۲ هزار و ۷۰۵ خانوار با6 هزار و ۹۰۰ نفر جمعیت، تحت حمایت کمیته امداد پلدشت بوده و از خدمات این نهاد برخوردار هستند.

انتهای پیام

۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۵۹
تعداد بازدید : ۱۸۵
کد خبر : ۲,۰۸۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید