اخبار

رییس کمیته امداد شوط:

مردم شوط 250 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند

مردم شوط  250 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند
مردم نیکوکار شوط در سه ماهه نخست سال جاری بیش از 250 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محرم آقاپور، رییس کمیته امداد شوط گفت: مردم نیکوکار این شهرستان در سه ماهه نخست سال جاری بیش از 250 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

وی ادامه داد: یک‌هزار و 906 صندوق بزرگ و کوچک شامل یک‌هزار و ۷۲۷ صندوق در میان خانواده‌ها و ۱۷۹ صندوق در سطح معابر و میادین شهر و روستاهای شوط توزیع و نصب شده است.

رییس کمیته امداد شوط با اشاره به افزایش مشارکت مردم این شهرستان در پرداخت صدقه، ادامه داد: میزان صدقات جمع آوری شده طی سه ماهه نخست امسال در این شهرستان نسبت به زمان مشابه سال گذشته 117 درصد رشد داشته است.

وی اظهار کرد: صدقات جمع آوری شده، برای اجرای طرح‌های عمرانی، فرهنگی، تأمین جهیزیه، کمک هزینه درمان، اشتغال و کمک‌های موردی مددجویان تحت پوشش این نهاد هزینه می‌شود.

آقاپور با اشاره به حدیثی از نبی اکرم (ص)، عنوان کرد: صدقه بلا را از انسان دور می‌کند، به نیازمندی یاری می‌رساند و خداوند متعال را خشنود می‌سازد.

وی خاطرنشان کرد: مردم خیر و نیکوکار این شهرستان می‌توانند با پرداخت صدقه، در کمک  به نیازمندان و محرومان چشم انتظار سهیم شوند.

رییس کمیته امداد شوط بیان کرد: هم اکنون 2 هزار و 702 خانوار با جمعیتی معادل پنج هزار و 827 نفر تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

 

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۴
تعداد بازدید : ۱۷۴
کد خبر : ۱,۹۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید