اخبار

رییس کمیته امداد بوکان:

3 واحد مسکن مددجویی در بوکان به بهره برداری رسید

3 واحد مسکن مددجویی در بوکان به بهره برداری رسید
سه واحد مسکن مددجویی با حضور مسئولان اجرایی بوکان در روستای «احمد آباد» و «برده زرد» از توابع بخش مرکزی این شهرستان به بهره برداری رسید.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قادر درویشی، رییس کمیته امداد بوکان گفت: سه واحد مسکن مددجویی با حضور مسئولان اجرایی این شهرستان در روستای «احمد آباد» و «برده زرد» از توابع بخش مرکزی بوکان به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: این منازل مسکونی در راستای طرح ساخت منازل مددجویی کمیته امداد توسط بسیج سازندگی سپاه بوکان ساخته شده است.

وی با بیان اینکه برای ساخت این تعداد مسکن مددجویی روستایی بیش از 150 میلیون تومان هزینه شده است، افزود: این منازل در متراژ ۵۵ مترمربع برای مددجویان کمیته امدادبوکان در سطح روستاهای محروم و دورافتاده مختلف احداث شده است.

رییس کمیته امداد بوکان بیان کرد: در برنامه‌های سال جاری ساخت ۱۳ واحد مددجویی کمیته امداد با مشارکت سپاه کلید خورده است که امید می‌رود تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد بوکان در سال گذشته با هزینه سه میلیارد تومان، 51 واحد مسکن  مددجویی شهری برای نیازمندان فاقد مسکن این شهرستان احداث و تحویل داده است.

درویشی تاکید کرد: کمیته امداد بوکان در راستای خرید و احداث مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، همچنین نوسازی، تعمیر و بازسازی مساکن مددجویی اهتمام ویژه ای دارد.

وی با اشاره به جمعیت تحت حمایت کمیته امداد بوکان، تصریح کرد: هم اکنون پنج هزار و ۸۸ خانوار با جمعیت ۱۰ هزار و ۲۳ نفر تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹
تعداد بازدید : ۲۷۹
کد خبر : ۱,۹۸۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید