اخبار

رئیس کمیته امداد چالدران خبر داد

ارائه 645 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به نیازمندان چالدران

ارائه 645 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به نیازمندان چالدران
در راستای ایجاد اشتغال پایدار در چالدران، نزدیک به 645 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای نیازمندان ارائه شده است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، التفات رضایی، رئیس کمیته امداد چالدران گفت: در راستای ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان، نزدیک به 645 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای نیازمندان  و مددجویان مستعد کار و فعالیت ارائه شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری، 30 مددجو از تسهیلات اشتغال‌زایی در چالدران استفاده کرده اند که این تعداد نست به زمان مشابه سال گذشته 45 درصد افزایش داشته است.

رئیس کمیته امداد چالدران تصریح کرد: خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان چالدران در سه ماهه نخست امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته از 45 درصد رشد برخوردار بوده است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری، 357  مورد در این شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده و کمیته امداد در سه ماهه  نخست امسال 76 میلیون تومان تسهیلات درمانی به مددجویان این شهرستان پرداخت کرده است.

رضایی با اشاره به افزایش پرداخت زکات در چالدران، عنوان کرد: مشارکت و استقبال مردم نیکوکار این شهرستان در حوزه زکات نسبت به سالیان گذشته کم نظیر بوده و از ابتدای سال جاری نزدیک به 150 میلیون تومان زکات پرداخت شده است.

وی  افزود:  میزان زکات پرداختی مردم خیر و نیکوکار چالدران در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته پنج درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد چالدران با اشاره به افزایش تعداد خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد، تصریح کرد:  از ابتدای امسال 37 خانوار با جمعیت  127 نفر در چالدران تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان قرار گرفته اند.

وی  تاکید کرد: هم اکنون 2 هزار و 902 خانوار  با جمعیت هفت هزار و 460 نفر از نیازمندان چالدران تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات و تسهیلات این نهاد بهره‌مند هستند.

رضایی  عنوان کرد: اجرای طرح‌های  راهبران  شغلی و دانش بنیان از اهم برنامه‌های کمیته امداد چالدران برای سه ماهه دوم سال جاری است.

انتهای پیام

۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴
تعداد بازدید : ۲۰۰
کد خبر : ۱,۹۶۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید