اخبار

رئیس کمیته امداد چایپاره خبر داد

رشد 85 درصدی پرداخت صدقه در چایپاره

رشد 85 درصدی پرداخت صدقه در چایپاره
مردم خیر چایپاره در سه ماهه نخست امسال نزدیک به 57 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته 85 درصد رشد داشته است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ولی حسین ‌زاده، رئیس کمیته امداد چایپاره گفت: مردم خیر این شهرستان در سه ماهه نخست امسال نزدیک به 57 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته 85 درصد رشد داشته است.

وی تصریح کرد: خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان چایپاره در سه ماهه نخست امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته از 17 درصد رشد برخوردار بوده است.

رئیس کمیته امداد چایپاره ادامه داد: از ابتدای سال جاری، 211  مورد در این شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده و کمیته امداد در سه ماهه امسال یک‌صد میلیون تومان تسهیلات درمانی به مددجویان این شهرستان پرداخت کرده است.

وی با اشاره به افزایش پرداخت زکات در چایپاره، عنوان کرد: مشارکت و استقبال مردم نیکوکار این شهرستان در حوزه زکات نسبت به سالیان گذشته کم نظیر بوده و از ابتدای سال جاری نزدیک به 115 میلیون تومان زکات پرداخت شده است.

حسین زاده افزود: میزان زکات پرداختی مردم خیر و نیکوکار چایپاره در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته 18 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان، عنوان کرد: از ابتدای سال جاری، 12 مددجو از 290 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در چایپاره استفاده کرده اند.

رئیس کمیته امداد چایپاره با اشاره به بروز مشکلات معیشتی اخیر در خانواده ها، تصریح کرد:  از ابتدای امسال 531 خانوار با جمعیت  985 نفر در چایپاره تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان قرار گرفته اند.

وی  تاکید کرد: هم اکنون 2 هزار و ۹5۸ خانوار  با جمعیت سه هزار و 718 نفر از نیازمندان چایپاره تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات و تسهیلات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰
تعداد بازدید : ۱۶۰
کد خبر : ۱,۹۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید