اخبار

رییس کمیته امداد بوکان:

510 سبد غذایی بین نیازمندان بوکان توزیع شد

510 سبد غذایی بین نیازمندان بوکان توزیع شد
به مناسبت ماه مبارک رمضان، ۵۱۰ بسته سبد غذایی از محل کمک های خیران در میان مددجویان و نیازمندان بوکان توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قادر درویشی، رییس کمیته امداد بوکان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، ۵۱۰ بسته سبد غذایی از محل کمک های خیران در میان مددجویان و نیازمندان بوکان توزیع شد.

وی ادامه داد:  هر بسته سبد غذایی شامل برنج، روغن، مرغ، ماکارونی و قند بوده که توسط امدادگران این شهرستان در درب منزل افراد نیازمند در طول ماه مبارک رمضان توزیع شده است.

رییس کمیته امداد بوکان ارزش این میزان سبد غذایی را نزدیک به 90 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: هزینه این اقلام غذایی توسط خیران نیک اندیش تامین و در میان خانواده‌های محروم، سرپرستان خانوار، روستاییان و نیازمندان ساکن در مناطق محروم و حاشیه شهر توزیع شده است.

وی هدف از توزیع این سبدهای غذایی را صیانت از سنت حسنه صله رحم و حمایت از اقشار ناتوان و نیازمندان جامعه عنوان کرد و افزود: کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان از سنتهای پسندیده نبی اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) بوده و کمیته امداد همواره آمادگی دارد تا با جمع‌آوری کمک‌های خیران، بخشی از مشکلات نیازمندان را برطرف کند.

وی عنوان کرد: از ۲۵۱ هزار نفر جمعیت بوکان، پنج هزار و ۸۸ خانوار با جمعیت ۱۰ هزار و ۲۳ نفر تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷
تعداد بازدید : ۱۶۲
کد خبر : ۱,۸۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید