اخبار

رییس کمیته امداد ماکو:

240 مددجوی کمیته امداد ماکو تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرارگرفتند

240 مددجوی کمیته امداد ماکو تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرارگرفتند
در سال گذشته، 240 نفراز مددجویان کمیته امداد ماکو تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدنژاد، رییس کمیته امداد ماکو گفت: در سال گذشته، 240 نفراز مددجویان کمیته امداد ماکو تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: این تعداد از مددجویان، تحت پوشش کامل بیمه تامین اجتماعی بوده و از مزایای بیمه در صورت فوت، از کار افتادگی و بازنشستگی بهره مند می‌شوند.

رییس کمیته امداد ماکو خاطرنشان کرد: 100 درصد حق بیمه این مددجویان توسط کمیته امداد به حساب سازمان تامین اجتماعی به صورت ماهانه واریز می شود.

وی  با تاکید بر ادامه اجرای این طرح در سال‌های آتی، ادامه داد: همچنین در سال گذشته نیز بیش از  325 میلیون تومان در این راستا پرداخت شده است.

محمدنژاد با بیان اینکه 104 نفر از مددجویان روستایی نیز بیمه شده اند، اضافه کرد: حق بیمه آنان از طریق کمیته امداد استان به بیمه روستاییان و عشایر واریز می شود.

وی تصریح کرد: تعداد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ماکو در سال گذشته، یک‌هزار و 708 خانوار بود اما بر اساس سیاست جدید کمیته امداد و با هدف کاهش اثرات فشار اقتصادی به قشر ضعیف و طبقات پایین، 666 خانوار جدید در قالب طرح تبصره 14 تحت حمایت قرار گرفتند که این افراد تنها از خدمات دو برابری یارانه و وام های اشتغال در سال جاری بهره مند شدند.

رییس کمیته امداد ماکو یادآور شد: کل جمعیت تحت پوشش کمیته امداد ماکو با احتساب افراد جدید، 2 هزار و 366 خانوار با جمعیتی بالغ بر پنج هزار و 520 نفر است که بیش از 9 درصد جمعیت کل شهرستان را شامل می‌شود.

انتهای پیام

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۱
تعداد بازدید : ۳۸۸
کد خبر : ۱,۸۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید