اخبار

رییس کمیته امداد بوکان:

نیکوکاران بوکانی 82 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند

نیکوکاران بوکانی 82 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند
نیکوکاران بوکانی در ماه مبارک رمضان امسال بیش از 82 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قادر درویشی، رییس کمیته امداد بوکان گفت: نیکوکاران این شهرستان در ماه مبارک رمضان سال جاری بیش از 82 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

وی با اشاره به مشارکت چشمگیر خیران بوکانی در این امر خداپسندانه، ادامه داد: تمام این کمک ها از ابتدای ماه مبارک رمضان در قالب جشن رمضان بوده و این طرح تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

رییس کمیته امداد بوکان بیان کرد: همچنین در ماه مبارک رمضان، با مساعدت حامیان و شمار دیگری از خیران، برای 50 خانوار از مددجویان بوکان سبد غذایی و  جیره خشک توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: سبد کالا وجیره خشکبار شامل اقلام مختلفی همچون مواد پروتئینی ، برنج، مرغ و روغن بوده و توزیع سبد کالا در میان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد بوکان تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

درویشی با قدردانی از خیران بوکانی و کمک های مردمی به این نهاد اضافه کرد: خیران نیک اندیش بوکانی همواره در عرصه‌های مختلف محرومیت‌زدایی، یاور این نهاد بوده و در راستای رفع نیاز خانواده‌های محروم اقدامات خداپسندانه‌ای داشته‌اند.

وی عنوان کرد: کمک به نیازمندان و تهیه و تامین سبد غذایی گرم و  جیره خشک تا پایان ماه رمضان ادامه دارد و کمیته امداد بوکان آماده دریافت کمک شهروندان و خیران به افراد نیازمند است.

رییس کمیته امداد بوکان با اشاره به جمعیت مددجویان بوکان، تصریح کرد: هم اکنون پنج هزار و 88 خانوار با جمعیتی بالغ بر 10 هزار و 23 نفر، تحت پوشش کمیته امداد بوکان بوده و از خدمات این نهاد استفاده می‌کنند.

انتهای پیام

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۱۶۴
کد خبر : ۱,۸۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید