اخبار

رئیس کمیته امداد میاندوآب:

خیران میاندوآبی برای تهیه 1200 سبد کالا مساعدت کردند

خیران میاندوآبی برای تهیه 1200 سبد کالا مساعدت کردند
خیران میاندوآبی در ماه مبارک رمضان جهت تهیه یک‌هزار و 200 سبد کالا و جیره خشک برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان مساعدت کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رسول بخشی، رئیس کمیته امداد میاندوآب گفت: خیران این شهرستان در ماه مبارک رمضان جهت تهیه یک‌هزار و 200 سبد کالا و جیره خشک برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد میاندوآب مساعدت کردند.

وی ادامه داد: سبد کالا و جیره غذایی خشک شامل مواد پروتئینی، حبوبات، برنج، قند و چای بوده و توزیع آن از دهه دوم ماه رمضان در میان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد میاندوآب آغاز می‌شود.

رئیس کمیته امداد میاندوآب خاطرنشان کرد: تهیه سبدهای کالا برای مددجویان به همت خیران صورت گرفته و مردم نیکوکار میاندوآب در این راستا نزدیک به 35 میلیون تومان مساعدت کردند.

وی با اشاره به اطعام مددجویان در ماه مبارک رمضان، افزود: با مساعدت حامیان و شمار دیگری از خیران، برای 200 نفر از مددجویان از ابتدای ماه رمضان سبد کالا تهیه و توزیع شده است.

بخشی بیان کرد: همچنین از ابتدای ماه مبارک رمضان، خیران میاندوآبی در اطعام 800 مددجو و نیازمند این شهرستان با هزینه 16 میلیون تومان مشارکت کرده‌اند.

رئیس کمیته امداد میاندوآب با قدردانی از ستاد خیران این شهرستان و کمک های مردمی به این نهاد اضافه کرد: افراد خیر همواره در عرصه های مختلف یار و مددکار این نهاد بوده و در راستای رفع نیازهای محرومان، اقدامات خداپسندانه‌ای انجام داده‌اند.

وی یادآور شد: هم‌اکنون سه هزار و 577 خانوار با جمعیتی بالغ بر 10 هزار و 800 نفر تحت حمایت کمیته امداد میاندوآب بوده و از تسهیلات این نهاد استفاده می‌کنند.

انتهای پیام

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۲۱
تعداد بازدید : ۱۸۲
کد خبر : ۱,۸۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید