اخبار

رییس کمیته امداد چالدران خبر داد

افزایش 45 درصدی پرداخت زکات در چالدران

افزایش 45 درصدی پرداخت زکات در چالدران
مردم خیر چالدران در سال گذشته یک میلیارد و ۱66 میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال ۹۶، میزان 45 درصد رشد داشته است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، التفات رضایی، رییس کمیته امداد چالدران گفت: مردم خیر چالدران در سال گذشته یک میلیارد و ۱66 میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال ۹۶، میزان 45 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره مشارکت چشمگیر مردم چالدران در پرداخت صدقه، بیان کرد: مردم نیکوکار چالدران نیکوکار در سال گذشته بیش از 105 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

رییس کمیته امداد سلماس تصریح کرد: به منظور ایجاد  اشتغال‌ پایدار برای مددجویان در این شهرستان، بیش از پنج میلیارد و 60 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده  که این میزان نسبت به سال پیشین، هشت درصد رشد داشته است.

وی عنوان کرد: در سال گذشته 26 واحد مسکن شهری و روستایی برای مددجویان تحت حمایت چالدران ساخته شده که نسبت به زمان مشابه سال پیشین، میزان پنج درصد رشد داشته است.

رضایی ادامه داد: این تعداد مسکن مددجویی  با پرداخت یک میلیارد و 200 میلیون تومان  تسهیلات در سال گذشته احداث  و به مددجویان چالدران تحویل داده شده است.

وی با اشاره به ارائه خدمات درمانی به مددجویان چالدران، عنوان کرد: سال گذشته یک هزار و550 مددجوی این شهرستان با 225 میلیون تومان تسهیلات، از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرده اند.

رییس کمیته امداد چالدران با اشاره به افزایش جمعیت تحت حمایت کمیته امداد چالدران در سال ۹۷، یادآور شد:  در سال گذشته، یک‌هزار و 326 خانوار جدید با جمعیت ۲ هزار و 743 نفری  در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته اند.

وی تاکید کرد: هم اکنون ۲ هزار و 939 خانوار با جمعیت هفت هزار و 587 نفر در چالدران تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان بوده و از خدمات و تسهیلات کمیته امداد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱
تعداد بازدید : ۱۷۶
کد خبر : ۱,۷۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید