اخبار

رییس کمیته امداد سردشت خبر داد

اشتغال‌زایی برای 229 مددجوی سردشتی/ رشد 95 درصدی پرداخت زکات

اشتغال‌زایی برای 229 مددجوی سردشتی/ رشد 95 درصدی پرداخت زکات
در سال گذشته برای 229 مددجو با اعتبار پنج میلیارد و 450 میلیون تومان در سردشت اشتغال‌زایی صورت گرفته است‌.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ابراهیمی، رییس کمیته امداد سردشت گفت: در سال گذشته برای 229 مددجو با اعتبار پنج میلیارد و 450 میلیون تومان در سردشت اشتغال‌زایی صورت گرفته است.

وی با اشاره به ساخت مسکن مددجویی در سردشت، تصریح کرد: در سال گذشته 12 واحد مسکن شهری و پنج واحد روستایی برای مددجویان این شهرستان ساخته شده که نسبت به زمان مشابه سال پیشین، پنج درصد رشد داشته است.

رییس کمیته امداد سردشت ادامه داد: این تعداد مسکن مددجویی با بیش از 635 میلیون تومان تسهیلات احداث و به مددجویان این شهرستان تحویل داده شده است.

ابراهیمی با اشاره به رشد 200 درصدی پرداخت صدقه در سردشت، خاطرنشان کرد: مشارکت مردم نیکوکار سردشت در پرداخت صدقه چشمگیر بوده و مردم خیر این شهرستان در سال گذشته 53 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

وی عنوان کرد: همچنین مردم خیر سردشت در سال گذشته 2 میلیارد و 981 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال پیشین، میزان 95 درصد رشد داشته است.

رییس کمیته امداد سردشت با اشاره به ارائه خدمات درمانی به مددجویان این شهرستان، تصریح کرد: سال گذشته دو هزار و 12 مددجوی این شهرستان با 300 میلیون تومان تسهیلات، از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرده‌اند که این رقم، نسبت به زمان مشابه سال ۹۶، از ۱۰ درصد افزایش برخوردار بوده  است.

وی با اشاره به افزایش جمعیت تحت حمایت کمیته امداد سردشت در سال ۹۷، یادآور شد:  در سال گذشته، سه هزار و 533 خانوار جدید با جمعیت هشت هزار و 702 نفری در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته‌اند.

ابراهیمی تاکید کرد: هم اکنون سه هزار و 480 خانوار با جمعیت هشت هزار و 647 نفری در سردشت تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان بوده و از خدمات و تسهیلات کمیته امداد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۰۱
تعداد بازدید : ۱۶۰
کد خبر : ۱,۷۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید