اخبار

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

ماکو رتبه دوم اشتغال مددجویان را در آذربایجان‌غربی کسب کرد

ماکو رتبه دوم اشتغال مددجویان را در آذربایجان‌غربی کسب کرد
ماکو در حوزه اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌غربی، رتبه دوم استانی را به خود اختصاص داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیر امیرنیا، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: ماکو در حوزه اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد، رتبه دوم استانی را به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد در سال گذشته برای اجرای 230 طرح اشتغال در ماکو بیش از 5 میلیارد و 600 میلیون تومان از سوی این نهاد هزینه شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی افزود: این تسهیلات از محل منابع امدادی و بانکی تامین شده و برای هر طرح تا سقف 50 میلیون تومان پرداخت شده است.

وی با اشاره به تنوع طرح‌های اشتغال کمیته امداد آذربایجان‌غربی،  بیان کرد: اعطای تسهیلات بیشتر در حوزه‌های صنفی، صنعتی، کشاورزی، قالیبافی و دامپروری بوده است.

امیرنیا بیان کرد: در سال جاری تعداد مددجویان کمیته امداد در ماکو یکهزار و 708 خانوار بوده که بر اساس سیاست‌های جدید این نهاد و با هدف کاهش اثرات فشار اقتصادی به قشر ضعیف ضعیف جامعه، تعداد 666 خانوار جدید در قالب طرح تبصره 14 تحت حمایت قرار گرفتند.

وی اظهار کرد: تعداد افراد تحت پوشش کمیته امداد ماکو با احتساب مددجویان جدید، به 2 هزار و 366 خانوار با پنج هزار و 520 نفر جمعیت رسیده است.

انتهای پیام

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۱۹
تعداد بازدید : ۱۵۸
کد خبر : ۱,۶۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید