اخبار

رئیس کمیته امداد ماکو مطرح کرد:

اختصاص تسهیلات بانکی به 170 طرح اشتغال مددجویی در ماکو

اختصاص تسهیلات بانکی به 170 طرح اشتغال مددجویی در ماکو
از ابتدای سال جاری و در راستای توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان ماکو، 170 مجری طرح اشتغال در این شهرستان تسهیلات بانکی دریافت کرده اند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدنژاد رئیس کمیته امداد ماکو گفت: از ابتدای سال جاری و در راستای توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان این شهرستان، 170 مجری طرح اشتغال در ماکو تسهیلات بانکی دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: برای 170 طرح اشتغال مذکور در سال جاری، بیش از سه میلیارد و 850 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد ماکو افزود: از ابتدای سال جاری برای طرح های اشتغال مددجویی در ماکو، بیش از هفت میلیارد تومان تخصیص یافته که بدین ترتیب، تمام اهداف و برنامه های اشتغال زایی کمیته امداد این شهرستان تا پایان سال محقق خواهد شد.

وی با اشاره به منابع تسهیلات اشتغال زایی، تصریح کرد: این تسهیلات از محل منابع امدادی و بانکی تامین شده و برای هر طرح تا سقف 50 میلیون تومان پرداخت می شود.

محمدنژاد عنوان کرد: گستره طرح های اشتغال زایی در ماکو وسیع بوده و بیشتر تسهیلات اشتغال زایی ارائه شده، در رشته‌های صنفی، صنعتی، کشاورزی، قالیبافی و دامپروری است.

وی با اشاره به نقش پر رنگ کمیته امداد در توانمند سازی اقشار ضعیف جامعه،  تاکید کرد: کمیته امداد ماکو در راستای اشتغال زایی مددجویان اهتمام ویژه ای داشته و بدون تردید در راستای توانمند سازی این افراد گام‌های موثری بر میدارد.

رئیس کمیته امداد ماکو بیان کرد: امسال  تعداد مددجویان کمیته امداد ماکو یکهزار و 708 خانوار بود اما بر اساس سیاست جدید این نهاد و با هدف کاهش اثرات فشار اقتصادی به قشر ضعیف و طبقات پایین جامعه، تعداد 666 خانوار جدید در قالب طرح تبصره 14 تحت حمایت قرار گرفتند که این افراد در سال جاری  تنها از خدمات دو برابری یارانه و وام های اشتغال بهره‌مند شدند.

انتهای پیام

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۱۶۵
کد خبر : ۱,۵۲۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید