اخبار

رییس کمیته امداد سردشت:

سومین جشنواره قرآنی در سردشت برگزار شد

سومین جشنواره قرآنی  در سردشت برگزار شد
سومین جشنواره قرآنی «رهپویان ولایت» ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد سردشت برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ابراهیمی، رییس کمیته امداد سردشت گفت: سومین جشنواره قرآنی «رهپویان ولایت» ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد سردشت برگزار شد.

وی ادامه داد: این جشنواره روز گذشته با حضور 78 دانش آموز تحت حمایت سردشتی در رشته های حفظ، ترتیل، مفاهیم قرآنی، نهج البلاغه، تحقیق و اذان با نظارت هیئت داوران برگزار شد.

رییس کمیته امداد سردشت  تصریح کرد: شرکت کنندگان دختر و پسر سومین جشنواره قرآنی «رهپویان ولایت» در سه رده سنی زیر 12 سال، 12 تا 16 سال و دانش آموزان بالای 16 سال به مدت یک روز با هم به رقابت پرداختند.

وی اضافه کرد: نفرات اول هر رده سنی در رشته های مشخص شده جهت شرکت در مسابقات استانی سال 98 معرفی شدند که در صورت کسب رتبه های اول استانی به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: زمینه سازی برای ایجاد جامعه متحد قرآنی، استفاده از مسابقات به عنوان ابزار تربیتی جهت تقویت ایمان و معرفت دینی، ایجاد رقابت سالم در فعالیت های قرآنی، شناسایی استعدادهای قرآنی و فراهم کردن زمینه ارتقا و معرفی به جامعه قرآنی کشور از مهم ترین اهداف این جشنواره است.

وی با تاکید بر تاثیر مثبت این جشنواره در جامعه، اظهار کرد: توجه به جایگاه و منزلت قرآن کریم در فعالیت های قرآنی و تربیتی کمیته امداد و همچنین لزوم برنامه ریزی منسجم و هدفمند در زمینه آموزش ها و برگزاری مسابقات قرآن کریم برای جامعه هدف از جمله سایر اهداف و برنامه های کمیته امداد سردشت است.

رییس کمیته امداد سردشت بیان کرد: خانواده های تحت حمایت این نهاد دارای ظرفیت های علمی و رقابتی خوبی بوده و در صورت فراهم شدن شرایط می توانند استعدادهای خود را در زمینه های مختلف در معرض نمایش قرار دهند.

انتهای پیام

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۱۷۴
کد خبر : ۱,۵۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید